Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csőd varrjak, megnyugodtatok...

Csőd varrjak, megnyugodtatok egy kicsit?

Figyelt kérdés
A hisztériátok alábbhagyott, hogy a Kormány együttműködést mutatott.
2012. jan. 5. 18:35
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
51%
Orbán eddig még nem szart a kútba csak mellé, de legalább mostmár bele is lökte.
2012. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Én nem a Fidesz szimpátiára utaltam, hanem azoknak szántam a kérdést, akik napok óta eldöntött tényként veszik a csődöt.
2012. jan. 5. 18:51
 13/32 anonim ***** válasza:

Majd akkor lehet megnyugodni,ha megkötik a szerződést,ha nem lesznek visszamenőleges törvények stb. és az ország gazdasága előre megy,nem hátra.

Ez csak egy látszat nyugalom.

2012. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
41%
Szabadosi nekünk végünk. Akár föl is köthetjük magunkat! Bérből és fizetésből élők vásároljatok kötelet!!!
2012. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
van új hír? eddig csak a délelőttiek a legfrissebbek. hvgn is csak annyit találok, hogy kicsit visszaerősödött a forint.
2012. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

" hanem azoknak szántam a kérdést, akik napok óta eldöntött tényként veszik a csődöt."


Hát mostmár nyugodtan annak vehetik.

2012. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Én azért reménykedem, hogy kijózanodtak egy kicsit, és most már észbe kapnak, nem játsszák a "minden titok tudóját".
2012. jan. 5. 18:53
 18/32 anonim ***** válasza:
Esküszöm itt és most összeszarom magam.
2012. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

"Én azért reménykedem, hogy kijózanodtak egy kicsit, és most már észbe kapnak, nem játsszák a "minden titok tudóját"."


Már eljátszották, épp emiatt az IMF orrol is rájuk, van egy tipped ennek ki fogja a levét meginni?

2012. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

18.

Én nem értem a hozzáállásodat. Persze lehet csőd, de én inkább pozitív akarok lenni, nem akarom magam felkötni. De ha szerinted ez a megoldás, szabad országban élünk.

2012. jan. 5. 18:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!