Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csőd varrjak, megnyugodtatok...

Csőd varrjak, megnyugodtatok egy kicsit?

Figyelt kérdés
A hisztériátok alábbhagyott, hogy a Kormány együttműködést mutatott.
2012. jan. 5. 18:35
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Az az elmebeteh kertitörpe, ha már egyszer keménykedett, akkor viselnie is kéne a következményeket. És lecumuzni a kínai államfőt, vagy Obamát hogy adjanak neki személyes kölcsönt és a tökeit tenni fel fedezetnek, de nincs joga a nép farkával a csalánt verdesve nyalni be az IMF-nek. Ekkora egy görény embert!!!
2012. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de inkább ez, mert még lehet utána szépítgetni, mint beugrani a kútba.Jobb később, mint soha.
2012. jan. 5. 18:59
 23/32 anonim ***** válasza:

*elmebeteg


Már írni sem tudok az idegtől...

2012. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Ha nem írok többet, agyvérzést kaptam. :D
2012. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Talán jót tennél az emberiséggel.
2012. jan. 5. 19:03
 26/32 anonim ***** válasza:
Varrjál csak nyugodtan.
2012. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Ok, tényleg h.lye kifejezés, de ez a károgás már kicsit sok volt.Ja és varjak, bocsi.
2012. jan. 5. 19:07
 28/32 anonim ***** válasza:

"Talán jót tennél az emberiséggel."


Ja persze. Orbánkád a faxa csávó én meg dögöljek meg..

2012. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Engem a hideg ráz Orbántól. Egyébként az egyik haverunk 24.-én lett öngyilkos, mert kilátástalannak tartotta a helyzetét, bár lehetőség mindig van, akár ha külföldre is megy. Épp ezért tényleg kiakadok, hogy ennyire pesszimista mindenki, tudom, hogy van ok rá, de egyszerűen most kiakadtam, hogy ennyire belelovalta magát, ahelyett, hogy inkább talpra állt volna, teljesen beletört.
2012. jan. 5. 19:19
 30/32 anonim ***** válasza:
89%
az IMF nyomja ennyire az eurot, hogy kénytelenek legyünk kölcsönt felvenni. nem mi futunk az IMF után, hanem egyszerűen rá vagyunk kényszerítve. Orbán nem akart kölcsönt, nagyon helyesen, de vagy felvesszük vagy becsődöltetik az országot. nem talpnyalás, egyszerűen nincs más választás. majd ha felvettük csendben visszamegy az euro és elül minden. aztán jövőre azért lesz emelés, mert fizetni kell a hitelt. nem a kátyúból fog már kihúzni minket a spórolás, hanem eltartjuk az IMF-et.
2012. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!