Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csőd varrjak, megnyugodtatok...

Csőd varrjak, megnyugodtatok egy kicsit?

Figyelt kérdés
A hisztériátok alábbhagyott, hogy a Kormány együttműködést mutatott.
2012. jan. 5. 18:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
33%
Most tört ki igazán. Legalább tovább adósodhatunk végre mint a fos.
2012. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
64%
Mindig mondtam, hogy Orbán az IMF legnagyobb talpnyalója. Hát most sem tévedtem.
2012. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

vagy megállapodunk vagy államcsőd.

De kinézem Orbán és a haverokból (MNB miatt) hogy gőgből nem állapodnak meg az IMF-el.

2012. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Eléggé megijedtek szerintem, most látják át, hogy nem állnak olyan helyzetben, hogy ők diktálhassanak.
2012. jan. 5. 18:42
 5/32 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj szabadosi!


Ha egyszer elküldöm a szomszédot az anyjába, hogy tőle nek kell kölcsön. Utána mégis átmegyek kinyalni a hátsóját és beleegyezek a feltételek nélküli szerződésbe, aminek a feltételeit csak a megkötés után közlik, akkor egyszerűbb lett volna vennem egy parabellumot és főbelőnöm magam. Lehet, hogy Orbán részéről nem volt okos dolog újat húzni velük, de már egyszer barom voltam, nem tetézném a bajt azzal, hogy utána mégbarmabb legyek.

2012. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni: kössek vagy varrjak?
2012. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

*nem kell

**ujjat

2012. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
77%
Bakker... ekkora idiótát... Remélem fogtok még Fideszre szavazni! És mindenképp minimum kétharmadot nekik! Barmok...
2012. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Azannyábaajóstent... Szerintem én most beszarok...
2012. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

18 45


Ez így van, sokkal szigorúbbak lesznek a feltételek mint amik alapból lettek volna, sokáig fogjuk nyögni a hiteleket, de a jelenlegi euro árfolyamon hatalmas lyuk van a költségvetésben és ha nem sikerül megállapodni ki tudja még meddig megy fel az euro ami még nagyobb lyukhoz vezet és ahogy egy fideszes mondta hogy egyes rétegekről már nem lehet több bőrt lehúzni.

2012. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!