Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megoszlanak a vélemények,...

Megoszlanak a vélemények, tényleg így van? Világbank, IMF, CIA? Megtették, megtehették? A pénzt nem lehet megenni! . the venus project

2011. okt. 31. 17:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=qGYbk8EG6vk

Ez is érdekes.

De most akkor mi is van??

Agy mosottak vagyunk?!

2011. nov. 1. 20:29
 12/18 anonim ***** válasza:
A zeitgeist tökéletesen felébreszti az embert, az általa elképzelt utópikus világ viszont az "új világrend". Hogy agymosottak-e az emberek? Nézz csak Madárkára. Talán egy filmjelent illik legjobban ide, ha őt és a fajtáját akarjuk jellemezni: [link]
2011. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
tegnap 21:16 ha ilyen okos vagy akkor tisztában vagy azzal, h Te meg egy hiba vagy!!
2011. nov. 2. 09:30
 14/18 anonim ***** válasza:

KT: Lesz-e konferencia kötet kapcsán?

LL: Nincs erre pénzünk. Lehet hogy adnának. Például a Soros igazán megtámogathatná ezt a témát, mert őt mindenki összeesküvéssel vádolja mindenütt, ahová betette a lábát az alapítvány, és mi szívesen tisztára mosnánk őt.



Érted, tisztára mosnák Sorost. Ennyit az ambícióikról.

De azért az poén, hogy azért nem lehet összeesküvés, mert a történettudomány nem tud róla. Ez egy hatalmas hazugság. Raffay Ernő írt egy könyvet a szabadkőművesekről, el is küldték korai nyugdíjba. Tökéletesen tud róla a történettudomány, viszont azzal is tisztában van, hogy bukja az állását, ha ezekről beszélni mer. Egy havi félmilliót kereső holokauszt-történész nem fog neked revizionista álláspontokról beszélni, elhiheted.

2011. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Az úgynevezett holokauszttagadás, vagy ahogy hívei nevezik, a holokausztrevizionizmus (közkeletű elnevezése még negacionizmus) a közelmúlt történelmének olyan szemlélete, miszerint a zsidóság ellen a II. világháborúban elkövetett népirtás – melyet általában holokauszt néven említenek – nem történt meg, vagy nem azon a módon és mértékben történt meg, ahogy a történettudomány általánosan elfogadott tézisei állítják.


ma 11:46

Erre is lehet érteni??..

2011. nov. 2. 16:52
 16/18 A kérdező kommentje:

Ez is érdekes:

Résztatalék banki rendszer.

A résztartalékra épülő banki szabályok a FED által vezérelve. Ezen logika a világ legtöbb bankjában működik, és a modern rabszolgaság rendszere. A pénz adósságból keletkezik. Mit csinálnak az emberek, ha adósságban vannak? Elmennek dolgozni, hogy kifizessék.


Az adósság egy fegyver, mellyel nemzeteket hódítanak meg és tartanak rabszolgaságban és a kamat az elsődleges muníció.


Most hogy értjük, hogy a pénz hogyan teremtődik a résztartalékra épülő banki rendszerben,

egy logikus kérdés merül fel: mi ad értéket az újonnan létrejött pénznek?

A válasz: a meglevő pénzmennyiség. Az új pénz valójában értéket lop a meglevő pénzmennyiségtől. A teljes pénzmennyiség nő, függetlenül a gazdaságban levő termékektől. És ahogy a kereslet kínálat törvénye diktálja, az árak emelkednek, csökkentve minden egyes dollár vásárlási erejét.

Ezt nevezik inflációnak. Az infláció valójában egy rejtett adó.

2011. nov. 26. 20:06
 17/18 A kérdező kommentje:

Egy nemzetet kétféleképpen lehet leigázni: karddal vagy adóssággal. John Adams


Gazdasági bérgyilkos

"A gazdasági bérgyilkosok jól fizetett szakemberek, akik dollármilliárdokat csalnak ki a világ országaitól. A Világbank, az USAID (Az Egyesült Államok Nemzetközi Fejlesztési Ügynöksége) és más külföldi "segélyszervezetek" pénzét a világ természeti erőforrásait ellenőrző nemzetközi nagyvállalatok és néhány gazdag család zsebeibe töltik. Eszközeik között meghamisított pénzügyi jelentések, manipulált választások, megvesztegetés, erőszak, szex és gyilkosság is szerepel. A birodalmak létével egyidős játékot űznek, de ez a játék most, a globalizáció korában új és ijesztő méreteket öltött. Én tudom; én is gazdasági bérgyilkos voltam."


John Perkins


Ha egy országban hatalmas erőforrásokra bukkantak, például olajra, akkor a Világbankkal vagy annak szervezeteivel együttműködve hatalmas kölcsönt sóztak az adott ország nyakába. De a pénzt sohasem a nép kapta meg, hanem az amerikai multicégek azzal a jelszóval, hogy a közjó érdekében például infrastruktúrát fejlesztenek. Erőműveket, ipari parkokat, kikötőket, autópályákat építettek, amelyek hasznából csupán kevesen profitáltak, de az adósságot az egész nép fizette. De az adósság olyan óriási mértékűre duzzadt, hogy sohasem lehetett visszafizetni. Ekkor jön ismét az IMF és a Világbank, amelyek felajánlják, hogy újrafinanszírozzák az adósságot, még több kamatot fizettetve. Persze cserébe feltételeket szabnak, kormányzati és gazdasági intézkedéseket követelnek. Például „erősen” javasolják, hogy privatizálják az erőforrásokat, a szociális, a biztosítási és az iskolarendszert. A vásárlók multicégek.


Ez igaz? Megtették, megtehették?

2011. nov. 26. 20:56
 18/18 anonim ***** válasza:
édesapa, 1984 már rég megtörtént, csak rendszeruraid nagyon jól kendőzik a szemedet.
2012. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!