Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki tervezi elhagyni az országo...

Ki tervezi elhagyni az országot? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Én sose akartam elmenni, de az idei és a jövőbeni felsőoktatási változtatásokkal elérték nálam, hogy egyetem után minél előbb elhagyjam az országot, hiszen míg 2010-be simán felvettek volna, jövőre a létszámcsökkentések miatt, már a több, mint 400 pontom sem lesz elegendő az államilag támogatott helyre, nagyon valószínű. Nálam ez váltotta ki, hogy el akarjak menni, és nálatok?
2011. szept. 4. 22:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Külföldön mennyibe kerül egy saját lakás? Alsó hangon?
2012. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Külföldön mennyibe kerül egy saját lakás? Alsó hangon?"


Attol fugg hol? Kulfoldnek szamit Albania es az USA is. Sot, az USA-ban is vannak tagallamok, es azon belul is falvak, varosok, stb...


Ha jobban behatarolod, hogy mit ertesz "kulfold" alatt, mondok neked arakat.

2012. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
40%

Nem vagy élősködő. Tudod a sok idióta biztos a milliomos apuci meg anyuci pénzén bukott ki az egyetemről.


Amúgy hagyd itt ezt az országot amint lehet!

2012. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!