Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki tervezi elhagyni az országo...

Ki tervezi elhagyni az országot? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Én sose akartam elmenni, de az idei és a jövőbeni felsőoktatási változtatásokkal elérték nálam, hogy egyetem után minél előbb elhagyjam az országot, hiszen míg 2010-be simán felvettek volna, jövőre a létszámcsökkentések miatt, már a több, mint 400 pontom sem lesz elegendő az államilag támogatott helyre, nagyon valószínű. Nálam ez váltotta ki, hogy el akarjak menni, és nálatok?
2011. szept. 4. 22:20
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Leszarom, ha élősködő lennék, nem sorolom az eredményeim, nem firtatom a tiéteket sem. Viszont nem tudom, hol lennék élősködő, mert mint mondtam, valószínűleg nem lesz elég a pont, így marad a ktg. térítés. Így meg nem kib@szottul mindegy, hogy hova megyek ezután? Önöknek, Uraim és Hölgyeim, bizony a jó kurv@ anyjukat!
2011. szept. 5. 14:22
 12/23 anonim ***** válasza:
62%
Egy ilyen komment után én bizony azt sem bánnám, ha már ma elhúznál innen, és vissza se jönnél soha.
2011. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Az is lesz, ne aggódj. Csak előtte még meg szeretném fejni az államot, ha lehet.
2011. szept. 5. 14:29
 14/23 A kérdező kommentje:
Az élősködőzők valószínűleg valami jómunkásemberek lehetnek max. egy érettségivel. Mert egy másik egyetemi szintre jutó tudja, mennyi munka van abban, ha normális helyre, államilag támogatottra akar bekerülni. Én se születtem ezüstkanállal a pícsámban, egy pincér és egy műtősasszisztens gyereke vagyok, mégsem állíthat meg senki, hogy sokra vigyem. És ahonnan én indultam, anny esélye mindenkinek meg volt. Szóval az irigykedő élősködőzés helyett inkább gondolkodjatok el, hogy mit szartatok el.
2011. szept. 5. 14:35
 15/23 anonim ***** válasza:
77%

miért élősködés??? anyuka és apuka befizette keményen az adóforintocskákat, amiből tanul...én ezért nem szégyenlek elmenni a diplomámmal együtt...

az az élősködő, akinek a szülei is meg az egész pereputty segélyekből meg lopásból- csalásból él, a gyerek mégis államin tanul...

2011. szept. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ez meg a másik. Nem a 12 milliós fogorvosképzésről beszélek, hanem egy 1,1 millió Ft-os képzésről. Annyit meg szerintem már bőven kifizettek a szüleim.
2011. szept. 5. 15:57
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem egyedülinek számítok, hogy nem a pénz miatt megyek ki, hanem mert nem bírom a magyar légkört. Bevallom, hogy nagyon sok rossz tulajdonságom van, de a családunk "mentalitásában" benne van, hogy mi még a harmadik világban is jól keresnénk. Viszont nem bírom a munkahelyi acsarkodást, a politika okozta stresszt, az emberek burkolt pénzéhségét, a társadalmi feszültségeket és az egykulcsos adó miatt éppen kialakuló "osztályharcot".
2011. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 lewis0817 ***** válasza:

Pofon egyszerű.

Egyrészt azért mert nem akarom éh-bérért kidolgozni a belem. Másrészt biztosítani akarok magamnak egy normálisabb életet. De ez jelenleg ebben az országba nem kivitelezhető. És nem is lesz az meglátásom szerint. És inkább elmegyek egy idegen országba csicskának jó pénzért mint hogy a SAJÁT ORSZÁGOMBA éhen dögöljek. Lewis.

2012. febr. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Csicska? És jó pénzért?
2012. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 lewis0817 ***** válasza:
71%
Hidd el hogy külföldön az utolsó csicska melóval is olyan pénzt szakítok mint itthon egy agyon iskolázott, egy különbséggel odakint abból a pénzből amit megkeres az ember meg tud élni. Ebben a tetű országba viszont nem, és itt nem lehet arra alapozni hogy egyszer saját lakása legyen az embernek, vagy pl: egyszer gyereke legyen, én meg biztos nem fogok a bizonytalanba gyereket csinálni. Mert biztosítani akarom neki a normális életet, nem azt a szart ami itt van. Lewis.
2012. febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!