Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki tervezi elhagyni az országo...

Ki tervezi elhagyni az országot? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Én sose akartam elmenni, de az idei és a jövőbeni felsőoktatási változtatásokkal elérték nálam, hogy egyetem után minél előbb elhagyjam az országot, hiszen míg 2010-be simán felvettek volna, jövőre a létszámcsökkentések miatt, már a több, mint 400 pontom sem lesz elegendő az államilag támogatott helyre, nagyon valószínű. Nálam ez váltotta ki, hogy el akarjak menni, és nálatok?
2011. szept. 4. 22:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Alacsony fizetés, kalandvágy. De vigyázz, külföldön bele ne ragadj évekig a keccsos munkába!
2011. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

engem a "munkátlanság" idegesít...most van ugyan munkám, de érzem, hogy lassan tönkremegy a cég, és mivel folyamatosan keresek, látom, hogy nem fogok egy könnyen újat találni...

meg amúgy is, mire megyek vele? keresek 100ezret, azt fel is élem, és akkor hónap végén elgondolkozom azon, hogy vajon mikor is lesz lakásom, ilyenek...pedig jó diplomám van, 2 nyelven tárgyalási szinten beszélek...dehát nagyon sokan még rajtam kívül...

2011. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%
Az életszínvonal jobb, de a környezet más!Kúltúra, mentalitás, szokások,éghajlat és ott legtöbben csak másodrendű állampolgárként vannak kezelve, diszkriminálció mint itthon a cigányokra. Gány munkákat adják a külföldieknek, és dolgozni kell mint a gép. Aki itthon is azt csinálta, betanított munka annak jobb kint.Ha mindent beleveszel akkor forma forma. Attól függ, hogy a pénz a te értékrededben hanyadik.
2011. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
55%
Én tervezem itt hagyni ezt az országot, hogy miért az pofon egyszerű. Azért mert bagóért dolgozok itt fizetem a sok magas adót meg mindent. Van egy rokonom kint német országban hozzá fogok ki menni, várhatóan már jövőre. Addig még tanulok szakmát meg nyelvet, mert még kell gyúrnom a vizsgára.
2011. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%
Ha igen, miért ? Ha nem, miért nem ?
2011. szept. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
Igen, azért mert megyek mindig a többiek után. Egyszerű történet az enyém. Ami menő az menő.
2011. szept. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%

"elérték nálam, hogy egyetem után minél előbb elhagyjam az országot" [...] "több, mint 400 pontom sem lesz elegendő az államilag támogatott helyre"


Tehát államilag támogatott... Az persze rendben van, hogy az adófizetők pénzén tanulgatunk, lébecolunk, heti 2x-3x totál részegek vagyunk, de a mikor a sok magolás és naplopás után kellene valamit adni is, akkor inkább lelépünk, igaz?:D Csak kapni-kapni-kapni, igaz? Anyuékkal is így járunk el? Nem az a baj, hogy el akarsz menni... Menj, de addig míg itt vagy, ne csüngj már az állam csöcsein légyszíves, te kedves kis potyautas:D

2011. szept. 5. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%

Az állam (adófizetők) pénzén tanultok, aztán külföldre mentek?

A legnagyobb árulók vagytok, élősködők!

2011. szept. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%

Én is elmennék. De kivárom a 2014-es választásokat és azon belül az egy éves intézkedéseket. Ha sikerül szakmán belül 5 éves tapasztatlatot szereznem talán maradok, de ha szarul fizetnek elmegyek, ha nem kapok szakmán belül semmit elmegyek.


Elegem van abból, hogy a retkes semmitérő cigányok után kell minden szar kifizetni és itt meg rágjuk a küszöböt, mert a hitelt alig tudjuk törleszteni már. Múltkor a páromat akarta kirabolni egy cigány, akit jól nyakon vágtam, azt még engem akart érte feljelenteni, de az ugye nem volt baj, hogy ő ki akart rabolni ugye?

2011. szept. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%

"Én sose akartam elmenni, de az idei és a jövőbeni felsőoktatási változtatásokkal elérték nálam, hogy egyetem után minél előbb elhagyjam az országot"


Az adófizetők pénzén tanulnál, utána külföldre mennél? Élősködő.

2011. szept. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!