Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nincs magyarországon...

Miért nincs magyarországon halál büntetés?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 20:51
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

"De nyilván nagyobb sansza van, hogy egy sorozatgyilkos újra gyilkolni fog, minthogy a 87 éves marika néni, a sarki fűszeres fog elkezdeni gyilkolászni!"


De te őt is kévégeztetnéd mert hát bűnöző. És, hogyan tudjuk megállapítani, hogy nem egy sorozatgyilkos. Mert egy kis szegény nyugdíjjas.

2011. júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:

Márt miért kéne kivégezni a 87 éves marika nénit, a fűszerest?


Ne adjatok már ilyen hülyeségeket a számba!

2011. júl. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
54%
szerintem nyírjuk ki az egész emberiséget és úgy biztos nemhagyunk futva egy bűnözőt sem, és a közeljövőben nemhiszem hogy túlsok bűntény lenne :)
2011. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:

Csak mert pont most olvastam a cikket:

[link]


Amúgy honnan tudjuk, hogy nem lesz sorozatgyilkos az aki megöl egy embert az utcán? Ki kell végezni. De mi van, ha csak egy kis "mezei" gyilkos volt aki nem fog újra gyilkolni.

2011. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

Akkor leszek én a hóhér!

Az utolsó hóhér!

2011. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:

"Akkor leszek én a hóhér!

Az utolsó hóhér!"


És magadat is meg fogod ölni?

2011. júl. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:

Magamat nem fogom megölni!

Mert én leszek a világon az egyetlen ember, így gyilkosságot se tudok elkövetni, tehát nem lesz ok arra, hogy elővigyázatosságból halálbüntetést alkalmazak magammal szemben.

2011. júl. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
Honnan lehetsz benne biztos, hogy senki sem élte túl? Mi van ha valaki túlélte? Lehet, hogy meg fogod ölni.
2011. júl. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
vagy miért ne téged végezzenek ki először? :D hamár úgy is jó ötletnek tartod :D
2011. júl. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:

De jogosan fogom megölni, mert én leszek a hóhér!

Vagyis nekem lesz az a dolgom, hogy likvidáljak bárkit, akinek lehetősége van gyilkolni.

Ha van egy túlélő, neki lehetősége lenne engem meggyilkolnia, így nekem mint hóhérnak halálbüntetést kell alkalmaznom vele szemben!

2011. júl. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!