Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Olyan emberekkel szeretnék...

Olyan emberekkel szeretnék beszélgetni, akik sikeresek, jól élnek, akár gazdagok is, és lehetőleg Fidesz pártiak, bár ez nem feltétel. Vannak ilyen emberek itt?

Figyelt kérdés
Szeretném ha csak a témába illő válaszok érkeznének, semmi szükség itt egy újabb vagdalkozásra, aki erre vágyik keressen egy másik kérdést. Jó lenne ha ilyen emberek is lennének itt a fórumon, kíváncsian várom az eredményt. Ha valaki ilyen azt mindjárt lehurrogják máshol, ezért gondoltam egy külön kérdés kiírására. Ami még fontos hogy ne a csalók, szélhámosok írjanak, hanem akiknek komoly munka van a hátuk mögött. Köszönöm.
2011. ápr. 2. 13:16
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy valahol is kétségbe vontam volna bármilyen szakterületet, és lenézően írtam volna bárkiről is. De itt van amiben nincs igazad. Amikor benyújtottam az első pályázatomat és kutatási eredményeimet egy gyógyszeripari cégnek még nem sok minden volt mögöttem. A mostani gyógyszergyárat meg már nem is én kerestem meg, nekik van rám szükségük. Én pedig lehet hogy még sok embernek fogok kelleni, de legalábbis a kutatásaim. Ebben nincs semmi lenéző mások felé, én mindenkit tisztelek akik becsületesen dolgoznak. Olyat meg hogy kiskapu én nem ismerek, nekem erre nem volt szükségem. De amint írtam is, itt én nem igazán vitatkozni akartam senkivel, de úgy látszik látatlanban itt mindenkit csalónak tartanak valamilyen szinten aki sokra vitte az életben, nagyon úgy tűnik számomra hogy értelmetlen volt kiírni egy ilyen kérdést.
2011. ápr. 8. 22:28
 32/37 anonim ***** válasza:
22:00- ez még nem gáz. A baj inkább ott kezdődik, hogy az emberek többsége szerint az általad leírt dolgok nem mankók, hanem egyszerűen SZÜKSÉGESEK a gazdagsághoz, ami egyáltalán nem igaz. Engem ez nem zavar annyira, elfogadom, hogy a magyar társadalom egyszerűen ilyen. A gyerekekbe is ezt nevelik. Emlékszem, hogy alsóban, irodalomórán mindig olyan történetek vettünk, ahol a gonosz gazdag átverte a becsületes agrármunkást, a falu bírájának a gyereke lopott a szegényektől, a bankár meg úgy kompletten átb*szott mindenkit, akivel csak találkozott. Végül persze mindig az volt a tanulság, hogy a gazdagság, a pénz egy olyan dolog, amit egy becsületes ember csakis ellenezhet és harcolnia kell ellene. Innen már csak egy lépés a szocializmus(mondjuk mi ott is megtaláltuk a számításunkat).
2011. ápr. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:

"de úgy látszik látatlanban itt mindenkit csalónak tartanak valamilyen szinten aki sokra vitte az életben, nagyon úgy tűnik számomra hogy értelmetlen volt kiírni egy ilyen kérdést."


Kedves gazdag biológus Úr!


Az ilyen mondatokból kivehető az arrogancia.


Az hogy csalónak tartják önt látatlanban, az teljesen érthető, hiszen én is írhatnám azt amit Ön, és kénytelenek lennének hinni nekem.


Miből gondolja Ön, hogy sokra vitte az életben? Mindenkinek más a sok. Vagy Ön arra gondol hogy elérte az ideál életet, amit a média szült? (mert én arra nem lennék büszke).


Nem szeretem azokat a jólétben élő embereket, akik folyamatosan hangoztatják sikerüket. Észre sem veszik hogy evvel megsértik, illetve ezáltal a szegények kissebbségi komplexusát hagyják előtörni tudat alatt.


Nekem nincsen pénzem, szegény körülmények között élek. Szegény vagyok, de örülök mert van lehetőségem internetet használni, amit az emberiség többsége nem tehet meg. Van lehetőségem öblítős wc-re járni, amihez az emberiség 40%-a nem fér hozzá.


Régen a családom jómódú volt, mezőgazdaságból éltek. Most is avval foglalkozunk, de teljesen tönkretették ezt az ágazatot, így szépen abba fogjuk hagyni.


Régen 16-18 évesen mindig mérges voltam mikor kapáltam kint reggel 4 órától a kertben és láttam a felüljárón menni a vadonat új mercédeszeket, bmw-ket sorolhatnám... Mindig frusztrált a dolog.


Úgy néz ki most 20 évesen jött meg az eszem, és most tudok igazán hálás lenni annak ami van.


20/f

2011. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Ne azokra legyél mérges akik sikeresek lettek az életben, mivel messze nem ők tehetnek arról hogy most neked nem jó. Én ismerem ezt az embert, és fantasztikus esze volt mindig is. Ráadásul az emberekért is dolgozik. Nem az a nehéz munka ahol kapálni kell, azt mindenki tud, az agyukkal viszont már kevesebben. És próbálj ne lenni az a tipikus irigy magyar, tegyél érte hogy sikeres ember lehess. És azt se felejtsd el, hogy egy 47 éves emberről van szó, nem egy 20 évesről. Jómagam is gazdag vagyok, dolgoztam is érte sokat, de én is 55 vagyok. A kérdés pedig kifejezetten a jómódúaknak szólt, kár belekontárkodni feleslegesen.
2011. júl. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:

Én nem rájuk vagyok mérges hanem arra, hogy ekkora társadalmi különbség van a magyar emberek között. Tisztában vagyok vele hogy nem ők tehetnek róla hogy nekem per pillanat nem jó, és én ezen változtatni is akarok, de jelen helyzetemben csak tanulni és keményen dolgozni tudok. Igaza van nem a kapálás a nehéz, hanem az a nehéz hogy abban a tudatban kell kapálnia, hogy Magyarország aljamunkáját végzi teljesen minimális pénzért miközben más hónapos nyaralásokra jár, és folyamatosan hallgatnia kell a 8 álltalánost végzett buta emberek nyavajgását, siránkozását. Ez egyfajta lelki terror, amihez nem lehet hozzászokni. Ez teljesen leszívja az ember életkedvét higyje el nekem. Megérthetné hogy az én szemszögemből arrogánsan hangzik a mondata, akármilyen jó ember is.


Egyébként egy átlag ember is, aki nem gazdag, lehet sikeres és élhet jól az életben, ha nem túl magasak az elvárásai.

2011. júl. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Így van, nem kell ahhoz milliomosnak lenni hogy az ember elégedett lehessen az életével. Én csak azt kifogásoltam hogy a kérdés kifejezetten azokhoz szólt akik hasonlóan élnek, nem véletlen külön kérdést írt ki róla, nem akarta hogy egy szimpla oldalon menjen az acsarkodás. Ez is a tapintat jele.
2011. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

Igaza van, elnézést kérek hogy bepiszkoltam ezt a kérdést, habár az ilyen esetekkel számolnia kell annak, aki egy névhez nem kötött oldalon szeretné a kisebbséggel felvenni a kapcsolatot.


Ilyen esetre tudom ajánlani hogy vezessen blogot, majd a nemkívánatos személyeket tiltsa le az oldalról ip cím alapján.

2011. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!