Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Olyan emberekkel szeretnék...

Olyan emberekkel szeretnék beszélgetni, akik sikeresek, jól élnek, akár gazdagok is, és lehetőleg Fidesz pártiak, bár ez nem feltétel. Vannak ilyen emberek itt?

Figyelt kérdés
Szeretném ha csak a témába illő válaszok érkeznének, semmi szükség itt egy újabb vagdalkozásra, aki erre vágyik keressen egy másik kérdést. Jó lenne ha ilyen emberek is lennének itt a fórumon, kíváncsian várom az eredményt. Ha valaki ilyen azt mindjárt lehurrogják máshol, ezért gondoltam egy külön kérdés kiírására. Ami még fontos hogy ne a csalók, szélhámosok írjanak, hanem akiknek komoly munka van a hátuk mögött. Köszönöm.
2011. ápr. 2. 13:16
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
94%

Istenem! Micsoda irigység szól előletek..Miért baj az ha valakinek jól megy??

Nekem is jól megy,és keményen megdolgoztam érte..Éveken át minden nap hajnali 3-kor már keltem,és mentem a nagybani piacra virágokért..nekem délután 5-kor és hétvégén nem volt pihenés,én akkor is dolgoztam,és mentem.:Sokszor este 11-kor értem haza..És igenis mindenki a maga szerencséjének kovácsa..

Ma meg,hogy több virágüzletem van,azért csakis én dolgoztam meg..Nem sírtam,hogy milyen nehéz,hanem csináltam a dolgomat..Soha nem loptam,csaltam..

Akinek ma jobban megy azt már utálni kell??Mi van veletek,hogy ennyi rosszindulat van bennetek??

2011. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
59%
Én nem vagyok irigy,sőt kimondottan örülök neki,hogy jobban élsz mint az átlag,mert tudom,hogy egyszer eljön az én időm is:)
2011. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon gáz ha te a kommentekből az irigységet meg a rosszindulatot szűrted le. Megnyugtatlak még utalás sem volt ilyenre.
2011. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
41%

Sverdans! sok helyen olvasom a kommentjeidet,szép hogy ennyire aktiv vagy,csak azt nem értem,hogy miért cikizel

ki mindenkit,kérdezöt is hozzäszolot is

Miért ? ha nem tetszik a szöveg,lépj tul,nem kell hozzäszolni,minek ällandoan piszkälodni ?mindenütt van egy kellemetlen megjegyzésed !figyeled magad ?

üdv Kata

2011. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Sverdans nem maradhat ki semmiből, mert akkor nem ő volna. Köszönöm az eddigi válaszokat, magam is a gazdag emberek közé tartozom, közel 20 évi kemény munka és tudás van már a hátam mögött. Mint biológus ténykedem már ennyi éve, és rengeteg pályázat, gyógyszerkutatás áll már mögöttem. Jelenleg az öregedést próbálom lelassítani, ha minden jól megy ez nem is lehetetlen, de sok kísérlet és jó pár év kell még hozzá. Főként sejtszintű kutatásokat végzek, igen jó eredményekkel. És hogy jön ide a Fidesz? Első kormányzásuk alatt nem kevés állami támogatást sikerült elérnem pályázatokkal, a szociknál kettővel próbálkoztam siker nélkül. Ha egy orvos megment egy embert, az mindig egy kutatás eredménye, csak ez sokakat nem is érdekel sajnos. Most ott tartok hogy már nincs szükségem semmilyen támogatásra, mert elértem arra a szintre hogy akár abba is hagyhatnám az egészet, de a családom mellett ez az életem. Meg 46 évesen az ember még tele van ambícióval és az új ötletek viszik mindig tovább. Ha csak egy emberen segíthetek nekem már az is örömet jelent, akár még te is lehetsz egyszer Sverdans. Én nem haragszok rád, van egy stílusod, csak néha bántó és lekezelő, és olyan nincs hogy erre van valakinek alapja. Senkit nem lehet leszólni sem azért mert gazdag, sem azért mert nem jött össze neki valamiért az élet. Segítenünk kellene egymást, néha önzetlenül is.
2011. ápr. 2. 21:59
 16/37 anonim ***** válasza:
34%
Köszöntelek kérdező, és egyben gratulálok is neked és mindenkinek aki elért valamit az életében. Jó hogy végre valakinek eszébe jutott egy ilyen kérdés. Engem már biztos sokan ismernek, én vagyok az az 50 év felé közeledő vállalkozó aki kifejlesztette azt a technológiát amivel munkahelyeket teremtettem magas fizetéssel, milliós nagyságrendű a havi keresetem, és ezért a fórumozók nagy része lehurrogott, neveket nem írok, szerintem mindenki sejti kik ők. Remélem itt jobbat lehet majd társalogni, ha beindulnak jobban a válaszolók, hiszen ide írhat bátran aki akar, elmondhatja mi mindene van, úgysem tudja senki hogy ki valójában az illető. És hátha a Sverdans félék is eltűnnek innen, számára ott van még nagyon sok gyalázkodásra alkalmas kérdés. A többi értelmes embernek meg ezúton is sok sikert kívánok a munkájukhoz, és kitartást a Fidesz szimpátiához, mert megérdemlik.
2011. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
43%
Minden tiszteletem a kérdezőnek. Én volnék a 400 milkás válaszoló Sverdans, örülök hogy te is itt vagy, bár nem tudom minek. Ha valaki jól akar élni igenis van rá lehetőség, csak akarni kell és tenni érte, ez egyáltalán nem közhely, legfeljebb neked. Mindegy milyen munka,mind lehet jövedelmező ha valaki rátermett és kitartó. A tudás pedig még becsülendő is de nagyon.
2011. ápr. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
40%

Hát nem tudom, hogy mennyire illek bele a kategóriába. Nekem a szüleim gazdagok(ez ne tévesszen meg, nem vagyok már kisgyerek). Mi főként üzletekből és tőzsdézésből gazdagodtunk meg, amit valószínűleg én is továbbviszek. Azt pedig én is elismerem, hogy mindenki maga irányítja a dolgokat, kellő akaraterővel és találékonysággal bárki elérhet bármit.

Ők a semmiből építették fel az egészet.

És igen, én is észrevettem, hogy bizonyos kérdéseknél akármilyen szerényen próbálom ezeket leírni, mindig brutálisan lepontoznak. Egyszer valaki el is küldött a fenébe és hozzátette, hogy ő felső limitet vetne ki a havi jövedelemre, a mi pénzünket pedig szétosztaná a nép között. Sokan úgy írnak, mintha mi lennénk felelősek a többi ember anyagi helyzetéért :( Azon már nem is lepődök meg, hogy állandóan lezsidóznak(pedig nem vagyok az).

Nem vagyunk fideszesek.

2011. ápr. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Utolsó, írnál pár sort arról, hogy aki tőzsdézni szeretne, annak, hogyan érdemes hozzákezdeni?
2011. ápr. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%
02:18- Nem én tőzsdézek a családban, a szüleim pedig gazdaságit végeztek. Nekünk van egy brókerünk, aki néha felhív, mikor vmi mozgás van a piacon(bár ezt mi is figyeljük).
2011. ápr. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!