Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Olyan emberekkel szeretnék...

Olyan emberekkel szeretnék beszélgetni, akik sikeresek, jól élnek, akár gazdagok is, és lehetőleg Fidesz pártiak, bár ez nem feltétel. Vannak ilyen emberek itt?

Figyelt kérdés
Szeretném ha csak a témába illő válaszok érkeznének, semmi szükség itt egy újabb vagdalkozásra, aki erre vágyik keressen egy másik kérdést. Jó lenne ha ilyen emberek is lennének itt a fórumon, kíváncsian várom az eredményt. Ha valaki ilyen azt mindjárt lehurrogják máshol, ezért gondoltam egy külön kérdés kiírására. Ami még fontos hogy ne a csalók, szélhámosok írjanak, hanem akiknek komoly munka van a hátuk mögött. Köszönöm.
2011. ápr. 2. 13:16
1 2 3 4
 1/37 Dick Esmen ***** válasza:
56%
Nem hinném hogy Csányi meg Demján fent van a gyk-n.
2011. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
59%

Miért hiszed,hogy bármelyik "sikeres" ember bevallja itt,hogy mennyi csalt az adóval,hogyan használja ki az embereit? Hogyan keres megfelelő helyeken kapcsolatot? Vagy esetleg auzt,hogy mennyit köszönhet az apuka-anyuka pénzének,haverjainak?

Ebben az országban minden sikeres ember tisztességesnek mondja magát.

2011. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen emberekkel én is szeretnék beszélgetni,de úgy látom nem sok jelentkező akadt itt!:(
2011. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
70%

Én sikeres vagyok,jól élek,hogy gazdag vagyok-e,,,nos az átlaghoz képest igen,de nincsenek milliárdos bevételeim..Szóval a gazdagság relatív..

Fidesz párti vagyok,bár nem politizálok..De inkább fidesz mint MSZP.

Nem gazdagok a szüleim,nem loptam,és nem csaltam soha..Csak jó helyen voltam,jó időben..és éveken keresztül 16-18 órákat dolgoztam,hogy egyszer vigyem valamire...

Tudjátok mindenki a maga szerencséjének a kovácsa..A rossz életért nem a kormányt kell hibáztatni,hiszen mindenkinek ott a lehetőség,hogy boldoguljon..

2011. ápr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
63%
Vannak itt, általában minden válaszukba beleveszik, hogy ők mennyire jól élnek. Aki gyakran jár fel ide, az tudja, hogy melyik válaszolókról beszélek.
2011. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
23%

"hiszen mindenkinek ott a lehetőség,hogy boldoguljon.."

Ez elég gyenge közhely

2011. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
70%
Jahh volt már itt Ferrari, Porsche tulaj, olyan akinek 400 milka van a bankban, a legjobb akinek 9 számjegyű összeg van a bankszámláján DE Wartburggal jár. :D Na ők írjanak most!!! :D
2011. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
64%
Meg olyanok is voltak,akik abban kértek tanácsot,hogy Ferrárit vegyenek,vagy porschét?:D
2011. ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
34%
Neem, 2 különböző ember volt.. A Ferraris ahogy leírta milyen kocsija van már írt is egy nő, hogy megismerkedne vele.. :D
2011. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
34%
Bocs visszavonom,azt hiszem rosszul emlékeztem!:D
2011. ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!