Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kell félnem az utcán?

Miért kell félnem az utcán?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy egyedül nem tudok nyugodtan végigmenni az utcán?(beszólnak pl.)Este szó szerint nem merek...

Miért kell abban a tudatban élnem,hogy szomszédokhoz betörnek stb.

Miért kell elviselnem a cigánybűnözést,és rettegésbe élnem?

félreértés ne essék..nem vagyok fajgyűlölő vagy ilyesmi.


2011. márc. 21. 16:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Azért kell félned mert egy gyáva sz@r vagy.Mint általában a rasszisták nagy része."


Te pedig egy i.dióta magyargyűlölő rasszista

vagy, akit a cigánysorra kéne költöztetni (már ha nem ott élsz már most is).

2011. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
16 éves lányként igen....lehet hogy egy gyáva sz@r vagyok...:/
2011. márc. 21. 19:32
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem vagy gyáva. Természetes érzés a félelem. Én is lány vagyok, és hidd el nekem, akkora pofám van, mint a bécsi kapu. Tudok verekedni is, még könnygáz spraym is van. De így is utálok az utcán járkálni. Nappal is, este meg pláne. Főleg most, hogy lomtalanítás van. Tegnap éjjel éjfélkor ért haza a párom, lementem elé. A ház (panel) előtt egy matracon 2 cigány aludt, gondolom őrizték a szajrét... Amikor tini voltam, elmentem kutyát sétáltatni a barátnőmmel. Odajöttek a nálunk fiatalabb cigánygyerekek, és barátnőm alá nyúltak. A suliban kést tartottak a torkomhoz, mert ki mertem nyitni a számat. Undorító az egész. Párom szerencsére hoz-visz autóval, de amikor nem acélbetétes bakancsban mászkálok.

Sajnos ez van. Ez már nem nagyon fog változni. Inkább menj el valami karate tanfolyamra, vagy szerezz be Te is egy acélbetkós bakit. Ha úgy alakul, legalább megtudod védeni magad. Aztán reménykedjünk benne, hogy valamikor itt is legális lesz a fegyvertartás.

2011. márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Azért kell félned mert egy gyáva sz@r vagy."


Megnéznélek azért 6 kancigány / megtermett skinhead / furcsak akcentussal beszélő kopasz gyűrűjében... Ott szarnád össze magad te szerencsétlen.

2011. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Javrik Csaba válasza:
Nem igazán tudod megvédeni magad mivel nem egyedül jönnek én már nagyon sokszor összetűzésbe keveredtem velük szégyen a küzdősportok megtanulása csak kis esélyt nyújt de egy igazság van a szavaikban ők össze tartanak a magyarok pedig nem és ez a lényeg
2011. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

17:54 vagyok.


Ha gyenge vagy, akkor szerezz fegyvert, (könyörgöm, ne kést, hanem olyat, ami ér is valamit) 16 évesen ne mond, hogy nincs időd eljárni sportolni (akár csak futni) és megtanulni kezelni egy jobb sokkolót. Ha egyedül van, megrázod, ha nem, lefutod. Nem kell ott félni, mert arra mennek, akin látják, hogy sima ügy kirabolni.

2011. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

sportolok,de mind1 nem az a lényeg,nem azt kérdeztem hogy hogyan védjem meg magam ...

hanem hogy utálom emiatt a helyet ahol lakom,és már undorodok és félek ha csak meglátom őket.

És nem igaz hogy kb semmit nem lehet tenni,a rendőrök nem mernek bemenni az utcájukba.

2011. márc. 21. 20:25
 18/19 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=6ras0coeIIY

Hallgatsd meg és jobban fogod érezni magad !!! (bár érteni kell a szöveget!)

2011. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

[link]



itt a szövege !!! előző voltam

2011. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!