Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kell félnem az utcán?

Miért kell félnem az utcán?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy egyedül nem tudok nyugodtan végigmenni az utcán?(beszólnak pl.)Este szó szerint nem merek...

Miért kell abban a tudatban élnem,hogy szomszédokhoz betörnek stb.

Miért kell elviselnem a cigánybűnözést,és rettegésbe élnem?

félreértés ne essék..nem vagyok fajgyűlölő vagy ilyesmi.


2011. márc. 21. 16:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Ugyanezt érzem. Szeretnék egy jobb világban élni.
2011. márc. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Minek írod oda, hogy nem vagy fajgyűlölő, amikor bajod van a cigányokkal?

Légy rá büszke, hogy igenis magyar vagy és elutasítod azt a képet, amit ők vallanak. Legyen benned tartás! Egy magasabbrendű értékrendet tudhatsz magadénak.


A kérdésedre válaszolva pedig azért kell, mert tele van az ország cigányokkal és csak egyre több lesz belőlük. Nem mellékesen a magyarok minősége is kezd egyre inkább leromlani és sokan úgy viselkednek, mintha cigányok lennének.

2011. márc. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

"Minden nemzetnek olyan kormánya van, aminőt érdemel. Ha valami oknál fogva ostoba vagy komisz emberek ülnek egy bölcs és becsületes nép nyakára, akkor a nép azokat a silány fickókat minél hamarabb a Pokol fenekére küldi. De ha egy hitvány kormány huzamosan megmarad a helyén, akkor bizonyos, hogy a nemzetben van a hiba. Akkor az a nemzet aljas vagy műveletlen. Mit használna a dél-afrikai feketéknek az, ha valami isteni hatalom megajándékozná őket Anglia, Franciaország vagy Magyarország alkotmányával?”


Az alábbi idézet Surányi Levente: Egyedül vagyunk című könyvéből van. Széchenyi István és Tasner Antal között zajlik le a párbeszéd.

Annyit mondanék rá, hogy nagyon igaz. És nem csak az aljas kormányt kell "a Pokol fenekére küldeni", hanem mindegy egyes embert meg kell vetnünk, aki hitvány módon viselkedik és éli az életét.


Ha a bűnt nem büntetjük meg és az igazat nem jutalmazzuk meg, akkor a "bűn" és az "igaz" közötti határvonalak teljesen elmosódnak és összekeverődik a kettő. A következménye a lassú, ám biztos leépülés és a történet végén a pusztulás.

2011. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16:50- nincs fél órája, hogy ezt beidéztem az egyik kérdésembe. Egyébként Széchenyi soha nem mondott ilyet, ez egy tévhit.
2011. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem kell félned, ha mindent megteszel a magad, családod, és értékeid védelmére. Sajnos vannak olyanok az országban, akik ki akarnak rabolni, meg akarnak verni, ártani akarnak neked. Legtöbben anyagi haszon reményében, a többiek ilyen-olyan indokból. Neked egy dolgod van: ezen elemek kivédése és semlegesítése a törvény adta eszközökkel. A házat megvédi a riasztó, a kutya, a különféle zárak, és legtöbbször a józan ész. Az embereket megvédi a figyelem, felkészültség, és az önvédelmi fegyverek. Mindenben lehet hiba, semmi sem tökéletes. De még mindig jobb felkészülni, mint védtelen prédaként várni a legrosszabbat.
2011. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én nem is mondtam, hogy Széchényi mondta. Elnézést, ha félreérthető voltam, de az idézet Surányi könyvéből van és ő adja Széchenyi szájába a szavakat.
2011. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Minden nemzetnek olyan kormánya van, aminőt érdemel."

"Egyébként Széchenyi soha nem mondott ilyet, ez egy tévhit."


Teljesen mindegy ki mondta, felőlem a Józsibácsi is lehet. A lényeg, hogy tökéletesen igaz.

2011. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
3%
Azért kell félned mert egy gyáva sz@r vagy.Mint általában a rasszisták nagy része.
2011. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Parlai József válasza:
Én is az vagyok, de én katanával járok +9 évet dzsodoztam... jöjjetek nyomotképűek
2011. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó: A katana-t hova teszed?


Egyébként valaki már jól megfogalmazta, gyáva vagy, ennyi. Aki nem elég erős, hogy magabiztosan végigmenjen az utcán, vagy hogy leüssön egy-két képzetlen tulkot, az vegyen fegyvert. Ennyi.

2011. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!