Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Európa miért nem tér át...

Európa miért nem tér át muszlim hitre? Illetve miért nem teszi azt államvallásá?

Figyelt kérdés

Európába úgyis egyre több muzulmán hitű ember jön, egyszerűen lehetetlen lezárni néhol a határokat. Ezzel egy csomó konfliktust el lehetne kerülni, ráadásul sokkal előnyösebb lenne Európa számára. Az iszlám bankok nem kérnek kamatot, hogy csak egy példát említsek. A mai fogyatkozó népesség sem lenne probléma, olyan demográfiai mutatóink lennének mint az arab államoknak. A nők sem lennének ennyire tiszteletlenek, nem lenne ennyi hűtlenség, nem lenne dekadencia. A sária is útmutatást jeletene a mai értéktelen társadalomnak: a tolvajok kezét levágnák, utánna már nem lenne akkora a bűnözés. A nőknek meg otthon van a helyük a gyerekek mellett. És végre be lehetne tiltani ezt a hazug evolúció-elméletet és az istenkáromló őssejtkísérleteket. Végre nem érné csorba a vallásos emberek érzelmeit, ugyanis az iszlámban a blaszfémiát halállal büntetik. Szóval miért nem lehet ezt a lépést meglépni, mint annó a római birodalomban, ahol a kereszténységet államvallásá tették?! Európában az iszlámdominanciát már nem lehet elkerülni, miért nem a békés utat választják vezetőink?


Még valamit: ezt a kérdést nem provokációnak szántam és szeretnék mindenkit előre megkérni, hogy akármilyen véleményt is írtok azért kultúrált keretek között fejezzétek ki magatokat. Köszönöm.


2011. márc. 12. 14:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim válasza:
100%
Hát tudod én akkor sem fogok átérni más hitre a katolikus vallásról, ha egyenesen legyilkolnak ezért!
2011. márc. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 Zenon ***** válasza:
76%

,,Értelmetlen mondat. Jól hangzik, de semmi kézzelfogható jelentése nincs."-> ,,A kultúra lehanyatlott.Morális értelemben értettem."


Na,pont erről beszélek.

2011. márc. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
83%
Világosítsd már fel akkor a rossz morálú népet, én sem értem mire akarsz célozni.
2011. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:
100%
Az iszlám sose fog hódítani. A kereszténységre térnek át egyre többen.
2011. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:
55%

"Az iszlám sose fog hódítani. A kereszténységre térnek át egyre többen."


Na ez a félrevezető hazugság : az iszlám maga a megtestesült hódítás ( együtt a másik szemita vallással, a zsidóval ) , a keresztények száma pedig fogy.

2011. máj. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim válasza:
100%

" Másrészt pedig azért megy nyugati bankokba és befektetésekbe a pénz, mert az USA arra kényszeríti őket."


Érdekes logikád van.

Olyan erősek vagytok és annyira nyomultok,biztos vagy abban is hogy végül majd ti győztök...Ahhoz képest akkor a "nyugat"hogyan tudja rátok erőltetni az akaratát hogy ne otthon fektessétek be a pénzeteket?No és nem engednek publikálni sem,ugye?Meg a szabadalmakat sem ti bíráljátok el?Akkor hogy lehettek erősek,ha ennyit sem tudtok elérni?

Ja,mert b"...ni azt tudtok,nem az a lényeg hogy hány kölyköt csinálsz,hanem hogy azokban lesz-e értelem vagy csak elvakultság és arrogancia?Kíváncsi volnék a nőknél elért"sikereidre" ezzel az életszemlélettel.

No és miért is kellene bárkinek is felvennie bármilyen vallást?Csak azért mert egy "jött" bevándorlócsoport azt képzeli hogy idejöttek és akkor most itt már ők fognak dirigálni?Na ne már...

Majd pont nő létemre térjek át egy olyan vallásra ahol ki vagyok szolgáltatva és megalázva,semmibe véve?

Hogy egy férfitól függjek?Én ebben semmi vonzót nem találok.Sőt...

Hidd el Európa erősebb mint azt te és a hozzád hasonlók hiszik.És igen ,már előttem megfogalmazták:alkalmazkodjon az aki jön,és örüljön hogy befogadják.

A környezetemben is van jó néhány arab származású,sőt a párom is az.Még jó hogy ők nem így gondolkodnak mint te.A legtöbbje ateista,és igenis azon vannak hogy beilleszkedjenek,és dolgozzanak.Nem világhódítani akarnak,hanem örülnek hogy,kijutottak abból a nyomorból és kilátástalanságból ahonnét jöttek.Ugyanis csak egy nagyon vékony réteg az aki az "arab világban" gazdag,a többi legfőképp nyomorog.

2011. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csodás lenne, ha itt is úgy fosnák a kölköket az emberek, mint a legutolsó sivatagi félmajom hordákban. Elképesztően ostoba vagy, kérdező. Kicsit se zavarjon, hogy a bolygó már szinte teljesen kirohadt a seggünk alól. Lassan 8 milliárd ember szennyezi a planétát, és erre az a válasz, hogy MÉG MÉG EMBERT! Hát egy nagy francokat. Az egyetlen reményt az emberiség számára az jelentené, ha a csökkenő népesség kiterjedne ezekre a degenerált országokra is. A csökkenő népesség jó. Ez az emberiség egyetlen esélye. Kűzdeni kell érte, és nem rinyálni rajta. Nem lesz nyugdíjad? ki nem szarja le, a sandnigga amúgy sem fog neked járulékot termelni.
2016. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!