Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Európa miért nem tér át...

Európa miért nem tér át muszlim hitre? Illetve miért nem teszi azt államvallásá?

Figyelt kérdés

Európába úgyis egyre több muzulmán hitű ember jön, egyszerűen lehetetlen lezárni néhol a határokat. Ezzel egy csomó konfliktust el lehetne kerülni, ráadásul sokkal előnyösebb lenne Európa számára. Az iszlám bankok nem kérnek kamatot, hogy csak egy példát említsek. A mai fogyatkozó népesség sem lenne probléma, olyan demográfiai mutatóink lennének mint az arab államoknak. A nők sem lennének ennyire tiszteletlenek, nem lenne ennyi hűtlenség, nem lenne dekadencia. A sária is útmutatást jeletene a mai értéktelen társadalomnak: a tolvajok kezét levágnák, utánna már nem lenne akkora a bűnözés. A nőknek meg otthon van a helyük a gyerekek mellett. És végre be lehetne tiltani ezt a hazug evolúció-elméletet és az istenkáromló őssejtkísérleteket. Végre nem érné csorba a vallásos emberek érzelmeit, ugyanis az iszlámban a blaszfémiát halállal büntetik. Szóval miért nem lehet ezt a lépést meglépni, mint annó a római birodalomban, ahol a kereszténységet államvallásá tették?! Európában az iszlámdominanciát már nem lehet elkerülni, miért nem a békés utat választják vezetőink?


Még valamit: ezt a kérdést nem provokációnak szántam és szeretnék mindenkit előre megkérni, hogy akármilyen véleményt is írtok azért kultúrált keretek között fejezzétek ki magatokat. Köszönöm.


2011. márc. 12. 14:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim ***** válasza:
100%

20:39


"...ahány keresztény templom épülhet Szaúd Arábiában, csak annyi mecset épülhetne Európában is."


Így van, karácsonyfát Mekkába!

2011. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes térképek:


[link]


[link]


Még néhány adat:


Évente publikált új könyvcímek száma (1996-os felmérés):


Magyarország (10M lakos): 9200

Szaúd-Arábia (27M lakos): 3900

Egyiptom (79M lakos): 2215

Marokkó (32M lakos): 918


Nagyon nyomulnak az arabok a kultúrában is.

2011. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 anonim ***** válasza:
100%

A muszlimok a kutatás, fejlesztés területén is félelmetesen hasítanak. Nem véletlen, hogy minden tele van csúcsminőségű arab műszaki cikkekkel, a Nobel-díj kiosztókon muszlim tudósok tömegeit ünnepelhetjük stb. Jordán komputerek, szír mobiltelefonok, líbiai autók, algériai repülőgépek, pakisztáni tévék teszik kényelmessé életünket.


2009-ben pl. így alakult az egyes országokból származó szabadalmak száma.


Magyarország: 1396


Egyiptom (79 millió lakos): 538

Szaúd-Arábia (27 millió lakos): 327

Marokkó: (32 millió lakos): 194

2011. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 A kérdező kommentje:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:15


"Nekem most konkrétan Líbia ugrott be, na de a szaúdiak, irániak honnan szerzik a technológiát és a szakembereket? Nyugatról nemde? Anélkül nem menne ám a biznisz."

És? Kína is onnan szerzi be mégis jön fel. Amúgy sok európai és más ország szerzi be a nagy nyugati országoktól a technológiát.


"Öngólt rúgtál. A szaúdi olajbevételek a királyi család és az ország többi hatalmasságának magánvagyonát gyarapítják, semmi mást. Mivel az olajkitermelés ugye kizárólag állami kézben van :)"

Nem rúgtam öngólt, mivel a mondandóm nem állt ellentétben az állításodal. Ez csak téged minősít! Azért megkérdezném, hogy az a temérdek magánvagyon ami az olajból származik az milyen bankszámlákon van?! Nyugati bankok számláin. Kiváncsi volnék milyen fluktuációkat okozna a nyugati gazdaságban annak a hatalmas vagyonnak a kivonása. :)


"És sem Európa, nem a világ többi része fogja megengedni, hogy ez a vesztes, romboló ideológia túlsúlyra juthasson máshol is, mint a jelenlegi településterülete."

Én semmi komolyabb ellenintézkedést nem látok.

2011. márc. 12. 22:23
 45/87 A kérdező kommentje:

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:39


"Törökország és egyes arab országok mint pl. Szíria, Egyiptom miért nem tér át a keresztény hitre ? Az egyiptomi araboknak ott vannak a koptok, a szireknek és libanoniaknak a maroniták, a konstantinápolyi görög pátriárka pedig a törököket térítené meg."

Ahhoz gyengék, tudod: erősebb kutya szexel.


"Mindig a vendég köteles alkalmazkodni a vendéglátóhoz, az európai muszlimok elgondolkozhatnának a keresztény hitre való áttérésen."

Nem! Mindig a gyengék alkalmazkodnak az erősekhez. Itt pedig az őslakosság a gyengébb. Sorry, de ez van.


"Aztán sosem értettem miért nem alkalmazza Európa a viszonosság elvét : ahány keresztény templom épülhet Szaúd Arábiában, csak annyi mecset épülhetne Európában is."

Egyszerű! Azért mert GYENGE, életre alkalmatlan. Öngyilkos ideológával ellehetetlenítették a kontinens immunrendszerét. De mindegy, majd a történelem ítélkezik.

2011. márc. 12. 22:26
 46/87 A kérdező kommentje:

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:11


Nyugodtan jelentsd a moderátornak, bár én úgy érzem, hogy csak tényt közöltem és nem állt szándékomban provokálni. Ha ez téged sért, akkor elnézést, de a véleményem nem változik.

2011. márc. 12. 22:29
 47/87 A kérdező kommentje:

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:12


A statisztikáid tökéletesek, csak egyet felejtettél el: mégpedig mellérakni a nyugateurópai adatokat is. Így már mindjárt más a leányzó fekvése! Ahhoz elég, hogy Allah igéje elterjedjen szerte a kontinensen. Oroszország sem áll jobban!

2011. márc. 12. 22:30
 48/87 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Mélyen Tisztelt Kérdező! Szerintem nincs igazad. Az álláspontodat egy rövidke szóval tudom jellemezni: SZ.R!!! "A nők nem lennének ilyen tiszteletlenek?" Hát igen, te aztán jól kifejezed a véleményed, itt egy példa, hogy a hülyeséget is ki lehet fejezni "szép" szavakkal:) Gratulálok!Sok sikert!
2011. márc. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 anonim ***** válasza:
100%
allah igénye,igéje...hát azt mondom hülye vagy,bocs:)
2011. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 anonim ***** válasza:
100%
Végzettségedet megkérdezhetem?:)
2011. márc. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!