Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Európa miért nem tér át...

Európa miért nem tér át muszlim hitre? Illetve miért nem teszi azt államvallásá?

Figyelt kérdés

Európába úgyis egyre több muzulmán hitű ember jön, egyszerűen lehetetlen lezárni néhol a határokat. Ezzel egy csomó konfliktust el lehetne kerülni, ráadásul sokkal előnyösebb lenne Európa számára. Az iszlám bankok nem kérnek kamatot, hogy csak egy példát említsek. A mai fogyatkozó népesség sem lenne probléma, olyan demográfiai mutatóink lennének mint az arab államoknak. A nők sem lennének ennyire tiszteletlenek, nem lenne ennyi hűtlenség, nem lenne dekadencia. A sária is útmutatást jeletene a mai értéktelen társadalomnak: a tolvajok kezét levágnák, utánna már nem lenne akkora a bűnözés. A nőknek meg otthon van a helyük a gyerekek mellett. És végre be lehetne tiltani ezt a hazug evolúció-elméletet és az istenkáromló őssejtkísérleteket. Végre nem érné csorba a vallásos emberek érzelmeit, ugyanis az iszlámban a blaszfémiát halállal büntetik. Szóval miért nem lehet ezt a lépést meglépni, mint annó a római birodalomban, ahol a kereszténységet államvallásá tették?! Európában az iszlámdominanciát már nem lehet elkerülni, miért nem a békés utat választják vezetőink?


Még valamit: ezt a kérdést nem provokációnak szántam és szeretnék mindenkit előre megkérni, hogy akármilyen véleményt is írtok azért kultúrált keretek között fejezzétek ki magatokat. Köszönöm.


2011. márc. 12. 14:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 A kérdező kommentje:

"Amúgy kommentáld már a könyvekről és szabadalmakról szóló statisztikákat."

Azért van ilyen kevés szabadalmunk, mert a nyugat bírálja el azok sorsát, hogy melyik kerülhet publikálásra a nagy Nature és hasonló nyugati lapokban. Ugyanez a sorsa a kínai és indiai publikációknak a tudomány terén. Arról pedig, hogy nem adnak ki annyi könyvet az annak tudható be, hogy sok az írástudatlan. De úgy könnyű hencegni, hogy egészen sokáig voltak az arab és muszlim országok nyugati megszállás alatt. Rémlik valami?

2011. márc. 13. 10:52
 62/87 anonim válasza:
100%

Srácok, már elérte a célját, sikerült 7 oldalt teleiratnia..

Most hagyjuk szépen magára hadd sóvárogjon a prófétája után..

Kérdezőnek pedig: Ügyes vagy, allahtól majd biztos kapsz egy fagyit :)

2011. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 anonim ***** válasza:
92%
Olvadj be, vagy takarodj:) Terjeszt máshol az "igét".Mi is a végzettséged bocs?
2011. márc. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 A kérdező kommentje:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:18


Magyarországon születtem, magyarországi ősöktől, muszlimként. Ilyen alapon Bem apót is ki lehetne törölni a történelemkönyvekből. Ja és hallgató vagyok még. Amúgy mi közöd hozzá?

2011. márc. 13. 12:38
 65/87 anonim ***** válasza:
100%
Csupán annyi közöm van hozzá, hogy ha már te itt ránk zúdítod a hülyeségeidet, akkor én is hadd kérdezzek. Azért, hogy messziről kerüljem az oktatási intézményt, amelyben rontod a színvonalt.
2011. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 anonim ***** válasza:
89%
Ezek után az ember fél a kisebbségtől. Nagy gondok vannak. Ha nem tetszik, menj a hazádba!Majd ott lelnek, ahogy szokás-primitív társadalmakban.De ahhoz nem lenne merszed, mi?!
2011. márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 anonim ***** válasza:
73%
leölnek,úgy értettem. nagy a pofád kiscsillag.utolsó tanácsom:fogd vissza magad
2011. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 anonim ***** válasza:
93%

"Én nem, de esetleg egyes hirtelen haragú hittársam egy ilyenért akár meg is ölne."


Akkor kérdem én, mi a létjogosultságotok nektek itt? Én eléggé toleráns vagyok vallási szempontból ateista létemre, de az ilyen dumák miatt elgondolkodom azon, hogy bizonyos vallásokat tényleg tiltani kéne...

2011. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:43


Miért nem kommentálod a szabadalmakról, a könyvekről és az analfabetizmusról szóló statisztikákat? Gyáva vagy szembenézni a valósággal?

2011. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 anonim ***** válasza:
100%

10:52


"Azért van ilyen kevés szabadalmunk, mert a nyugat bírálja el azok sorsát, hogy melyik kerülhet publikálásra a nagy Nature és hasonló nyugati lapokban. Ugyanez a sorsa a kínai és indiai publikációknak a tudomány terén."


A kínaiak 240 ezer szabadalmat jegyeztettek be 2009-ben, csak a miheztartás végett, hazudozókám.


Amúgy tegyük fel, hogy a Nature direkt nem engedi publikálni a nyilvánvalóan számos nagy muszlim tudós cikkeit. Akkor a muszlimok miért nem hoznak létre saját folyóiratot? Ha annyira okosak a muszlimok, akkor nemsokára ez lenne a vezető tudományos folyóirat, nem?

2011. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!