Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Európa miért nem tér át...

Európa miért nem tér át muszlim hitre? Illetve miért nem teszi azt államvallásá?

Figyelt kérdés

Európába úgyis egyre több muzulmán hitű ember jön, egyszerűen lehetetlen lezárni néhol a határokat. Ezzel egy csomó konfliktust el lehetne kerülni, ráadásul sokkal előnyösebb lenne Európa számára. Az iszlám bankok nem kérnek kamatot, hogy csak egy példát említsek. A mai fogyatkozó népesség sem lenne probléma, olyan demográfiai mutatóink lennének mint az arab államoknak. A nők sem lennének ennyire tiszteletlenek, nem lenne ennyi hűtlenség, nem lenne dekadencia. A sária is útmutatást jeletene a mai értéktelen társadalomnak: a tolvajok kezét levágnák, utánna már nem lenne akkora a bűnözés. A nőknek meg otthon van a helyük a gyerekek mellett. És végre be lehetne tiltani ezt a hazug evolúció-elméletet és az istenkáromló őssejtkísérleteket. Végre nem érné csorba a vallásos emberek érzelmeit, ugyanis az iszlámban a blaszfémiát halállal büntetik. Szóval miért nem lehet ezt a lépést meglépni, mint annó a római birodalomban, ahol a kereszténységet államvallásá tették?! Európában az iszlámdominanciát már nem lehet elkerülni, miért nem a békés utat választják vezetőink?


Még valamit: ezt a kérdést nem provokációnak szántam és szeretnék mindenkit előre megkérni, hogy akármilyen véleményt is írtok azért kultúrált keretek között fejezzétek ki magatokat. Köszönöm.


2011. márc. 12. 14:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
100%

azért mert a muzulmán hitvallásban vannak olyan ellemek amik itt nem vállahatóak.

Szerintem nekünk tökéletesen megfelel így a dolog.Aki akar muzulmánként élni éljen ,de a többieket hagyják már békén!

2011. márc. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
100%
ír-, cseh-, orosz- és a skandináv országokban már az első napon polgárháború törne ki, mivel az iszlám tiltja az alkoholt.
2011. márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
89%

Na,még csak az kéne!Kézlevágás...ne hozzuk vissza egyenesen az inkvizíciót?

Szerintem mindenki higgyen abban,amiben akar.Felesleges bármilyen vallást,hitet a tömegre erőltetni,annak sosincs jó vége.Egyébként is,minek?Ha az ember kényszerből hisz,azt a hitet megette a fene!

Az európai nők pedig köszönik,nem kérnek a férfiuralomból.

2011. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg hol tartanak a muzulmán országok és hol a keresztény Európai országok.(És itt most nem azokra gondolok akik olyan mákosak hogy rohadt sok olajuk van)

És most nem azért mert Nyugat Európában van pár muszlim, szerintem legoptimistább esetben is max 2%, miért kéne már Egész Európában állam vallássá tenni?

Kérted hogy kulturáltan írjunk, de aki ilyet talál ki annak nincs valami rendben az agyával az 100%.

2011. márc. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:26


Én nem kényszerről írtam. Egyszerűen egy pár évtizeden belül többségben leszünk. A mostani Maghreb országokból is ezerszámra menekülnek ide a forradalom miatt, lehetetlen megállítani.

2011. márc. 12. 14:32
 6/87 anonim ***** válasza:
100%
Másik dolog,hogy a muzulmánoknál állandó harcok vannak a vallás miatt.Nem hiányzik,hogy az egész világon elterjedjen az a fanatizmus.
2011. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
94%
a muszlimmal csak a baj van, azok az országok szegények is.
2011. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:28


Szerintem nincsenek lemaradva. Meg lehet nézni Szaúd-Arábiát, Katart és az öbölmenti országok nagyrészét. Jobban állnak mint Magyarország - mindenfajta sértegetés nélkül mondom.

Amúgy pedig a mi demográfiánk lesz a döntő. Egy népvándorlási hullám kezdetén vagyunk, ezt nem lehet megállítani. Vagy le lehet zárni a Földközi-tengert? Ugye, hogy nem!

Ja és a kézlevágással, a dekadencia-elleneséggel pedig sok magyar is egyetért.

2011. márc. 12. 14:35
 9/87 anonim ***** válasza:
100%
És ha többségben lesznek,akkor mi van?Birka módra álljunk be a sorba?Például katolikusokból is rengeteg van,de nem leszek csak azért katolikus,mert azokból sok van...
2011. márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
92%

"Egyszerűen egy pár évtizeden belül többségben leszünk"

Így már értem, te is muszlim vagy.

Az iszlám egy hihetetlenül sz*r vallás már nem azért, akik elnyomják a nőket, megölik a lányukat mert más vallású párjuk van, ölik egymást mert a másik síta vagy épp szunita stb stb....

Hát kösz ebből nem kérünk, előbb lesznek kitoloncolva a muszlimok minthogy visszalépjünk a középkorba.

2011. márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!