Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Járnak ide olyan emberek akik...

Járnak ide olyan emberek akik úgy gondolják, hogy itthon maradni nem éri meg, vagy csak én vagyok az egyetlen?

Figyelt kérdés
Ha igen , akkor mi az oka annak , hogy még mindig itthon vagy?
2011. jan. 13. 10:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%

Igen, én is.

Az az oka, hogy még nem találtam komoly álláslehetőséget külföldön, illetve egyre nehezebb elhelyezkedni bevándorlóknak az általam választott célországokban.


Amint megtehetem, elmegyek innen családostól.

Akinek még nincs családja, az lépjen le, ha csak hátizsákot visz magával, akkor is jobb esélyei vannak, mint aki itt marad.

30/N

2011. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%
Én is szeretnék a közeljövőben. Egyelőre dolgozom és nyelvet tanulok, de utána megyek. Család még nincs, szóval egyszerűbb a dolgom.
2011. jan. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos éppen, hogy a legtöbben külföldre szeretnének menni.
2011. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
35%

Én csak örülök, ha elmentek, mert több lehetőség marad nekem és szeretteimnek. Nem veszteség, jó utat!

Aki az egyik országban élhetetlen, az élhetetlen lesz a másikban is.

2011. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
26%
Semmi értelme külföldre utazni.
2011. jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
45%

én szeretem ezt az országot, maradok

itt a családom (nem csak a férjem, a tágabb család is), itt vannak a barátaim


és... külföldön sem könnyebb

van pár ismerősöm, a külföldön küzd, nekik sem jobb

2011. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
65%
Az az oka, hogy még van 2 hét a gépem indulásáig.
2011. jan. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
40%
Énis örülök neki, ha kimegy ez a sok szerencsétlen. Itthon több munka marad nekünk és nagyobb földterület. :)
2011. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%

az a baj, hogy mindenki így áll hozzá, hogy Magyarország VS külföld, mintha az összes ország ugyanolyan lenne, tökmindegy hogy Románia, India vagy Pakisztán, külföld-külföld, mi? :D


én "külföldön lakom", és könnyebb. a fele fizetésemet el tudom tenni. évente 6-8x ülök repülőre, és a tengerparton van a munkahelyem.

otthon meg a tescóban szenvedtünk annó, hogy melyik gazdaságos izét vegyük meg, és mire telik. (közalkalmazotti fizetés, ugye)

igaz, szép idők voltak, de nem kérek belőle többet. jó dolgog hazamenni látogatóba, azt szeretem.

2011. jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
51%
Külföldön nem kell dolgozni? Vadidegen emberek közt, akikkel a közös nyelv nem olyan egyszerű jó élni? Nekem nem lenne az, pedig beszélek "külföldiül". Maradok. Kint sincs kolbászból a kerítés, ott is tenni kell érte.
2011. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!