Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért utálják ennyire Szlovákiát?

Miért utálják ennyire Szlovákiát?

Figyelt kérdés

pár ismerősöm/osztálytársam folyamatosan szídja szlovákiát és az onnan származó embereket és pl. most lesz sítábor oda sem jönnek el mert nem hajlandóak "lopott területre" betenni a lábukat.. mindig azt mondják mindenkinek, hogy "szlovákia sosem létezett és nem is fog, az egy magyar terület, csak felvidék semmi más."


én nem szoktam belemenni ilyenekbe, de ez engem nagyon zavar, én szlovákiából származom és én nagyon szeretem azt az országot, nem értem mire fel mondanak ilyeneket, meg politizálnak folyamatosan 14-15 éves létükre, ez komolyan most egy új divat?? mert engem nagyon bánt és idegesít hogy egy 14-15 éves gyerek hogy foglalkozhat a politikával? én miért tudom magas ívből lexarni?


2011. jan. 6. 22:37
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Egyszerű a képlet. A magyar urak évszázadokig elnyomták a nemzetiségeket, köztük persze a magyar parasztokat is. Trianon ettől függetlenül igazságtalan volt, a határokat nem így kellett volna meghúzni, de érthető volt a nemzetiségek függetlenedni akarása. Persze most meg ezen függetlenedett országok vezetői nyomják el az ottani magyarokat. A tanulság az, hogy a vezetőrétegben mindig, mindenhol vannak uszítók, és van egy réteg a népben is, amelyik meg fogékony erre az uszításra, illetve maga is uszít. Na, ők szoktak gyűlölködni mindkét oldalon. Az átlagemberek, vagy az egyszerű parasztemberek nem gyűlölik a másikat, elhiheted. A háborúkat sem ők találták ki sosem, és gyakran keveredtek is egymással.


A lényeg az, hogy soha ne állj be ugató kutyák közé, mert téged is széttépnek!

2016. febr. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!