Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért utálják ennyire Szlovákiát?

Miért utálják ennyire Szlovákiát?

Figyelt kérdés

pár ismerősöm/osztálytársam folyamatosan szídja szlovákiát és az onnan származó embereket és pl. most lesz sítábor oda sem jönnek el mert nem hajlandóak "lopott területre" betenni a lábukat.. mindig azt mondják mindenkinek, hogy "szlovákia sosem létezett és nem is fog, az egy magyar terület, csak felvidék semmi más."


én nem szoktam belemenni ilyenekbe, de ez engem nagyon zavar, én szlovákiából származom és én nagyon szeretem azt az országot, nem értem mire fel mondanak ilyeneket, meg politizálnak folyamatosan 14-15 éves létükre, ez komolyan most egy új divat?? mert engem nagyon bánt és idegesít hogy egy 14-15 éves gyerek hogy foglalkozhat a politikával? én miért tudom magas ívből lexarni?


2011. jan. 6. 22:37
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
57%

Weisz félix!

Támaszd alá, hogy melyik honlapon tartják civilizálatlannak az osztrákokat!

Mondj egy honlapot, amelyik Bécset rossz városnak tartja.

Mondj egy olyan honlapot, amelyben a magyarokat nagyra tartják, nagyobbra, mint az osztrákokat (külföldi).


Én ilyen honlapokról NEM hallottam.

2011. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 weisz félix ***** válasza:
0%

Kedves Szerző!

Úgylátom valamivel nincs tisztában,azpedig Magyarország!

Az alábbiakkal azt akartam hangoztatni,hogy A Magyarországtól elvett területeket milyen igénytelenek vették el!Egy személyes közvélemény kutatásom,mikor jártam Az Arab Emirátusokban 217-embertől megkérdeztem, (Angol nyelven)Hogy ismer-e Magyarországot,és az alábbi országokat:Magyarország,Szlovákia,Horvátország,Románia,Szlovénia,Ausztria,Szerbia.Az alábbi táblázatban azokat az embereket mutatja hogy hányan hallotak az alábbi országokról:

Magyarország:198

Szlovákia:47

Horvátország:121

Románia:98

Szlovénia:0(Tőlem tudták meg hogy létezik az az ország!)

Ausztria:151

Szerbia és Montenegró:73

Remélem ez válasz a kérdésére,de ha nem érti ezt az alapvető normatív "diagrammot"akkor csak forduljon nyugodtan hozzám!

2011. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Sok embernél az alacsony intelligencia sajnos csőlátással párosul. Ezzel nem weisz félixre célzok, hanem azokra a politikusokra, akik túl elfogultak hazájukkal kapcsolatban, valótlan dolgokat állítanak (magyar és szlovák oldalon is vannak ilyenek) és ezzel nemlétező konfliktusokat szítanak a média jelentős közreműködésével. Az ilyen radikálisokat egyszerűen nem kéne tv-kamerák közelébe engedni és minden megoldódna.


Egy ország pedig nem attól ország, hogy 4000 km-rel odébb tudnak-e róla avagy nem. Én nem tudnék 4-nél több kínai várost felsorolni pedig legalább 1-2 millióan laknak egy kisebb településen is arrafelé.

2011. febr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 weisz félix ***** válasza:
0%

Amit írtál teljesen egyetértek!

Bár hangsúlyozom hogy az Arab felmérésem arra mutatott rá hogy ha egy olyan feltörekvőben lévő ország mint az Arab Emirátusok ismernek olyan "kicsi" országot mint Magyarország és kevésbé ismernek olyat mint Ausztria,akor ott od vissza egy civilizációs folyamat játszódik le.Magyarul Ha Magyarországot annyian ismerik egy olyan országban mita az Arab Emirátusok akkor nem lehetünk oly civilizálatlanok mint pl.:a kevésbé ismert Ausztria,vagy "Szlovákia"!

2011. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
2011. febr. 13. 18:32
 36/41 anonim ***** válasza:
82%
...szal a szőkék Európát is országnak hiszik de a gyerekek tisztában vannak velünk
2011. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 weisz félix ***** válasza:
0%

Igen kedves kérdező,de ez inkább ellened szól nem meletted!

És ha nemharagszól aztis megmondom hogy miért:Egyrészt amelyik felnőtt a 3.osztályos kérdésnél elakad,és azt hiszi hogy Európa egy ország,akkor szerintem nincs miről beszélnünk!

Másrészt tudod hogy mit tartanak a szőkenőkről?

Szóval ha rajtam ki akarsz fogni(ami szinte lehetetlen!)

Olyan videót,vagy veboldalt keress ami melleted szól nem ellened!És ha ez eljutott a nemtudom én hanyas IQ-d ig,akkor kezdj hozzá a kereséshez!

Sok sikert kívánok!!!

2011. febr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 weisz félix ***** válasza:
0%
Ui.:Bár úgy "látom"hogy nem lessz egyszerű a látottak alapján!!!!!!!!!
2011. febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
Nem politizál hanem elmondja a véleményét és szerintem nem téged akar ezzel bántani.De ha utána olvasol pl slotának abbol is sokra rájössz 15/F
2012. júl. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Én egy határmenti városban élek, Mosonmagyaróváron. Itt nálunk, ha van valamilyen rendezvény, szlovákok is jöttek át. Ma például jó volt nézni, ahogy egymásnak ismeretlen szlovák és magyar család szépen ülnek egymás mellett a padon :)))) Azok a magyarok, akik utálják a szlovákokat, és azok a szlovákok akik a magyarokat, egy azonos, elég alacsony agyi szinten vannak. Az tény, hogy voltak történelmi sérelmeink, de ezen már rég túl kellene esnünk, hogy úgy éljünk egymás mellett, mint amit előbb leírtam. :))
2014. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!