Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért utálják ennyire Szlovákiát?

Miért utálják ennyire Szlovákiát?

Figyelt kérdés

pár ismerősöm/osztálytársam folyamatosan szídja szlovákiát és az onnan származó embereket és pl. most lesz sítábor oda sem jönnek el mert nem hajlandóak "lopott területre" betenni a lábukat.. mindig azt mondják mindenkinek, hogy "szlovákia sosem létezett és nem is fog, az egy magyar terület, csak felvidék semmi más."


én nem szoktam belemenni ilyenekbe, de ez engem nagyon zavar, én szlovákiából származom és én nagyon szeretem azt az országot, nem értem mire fel mondanak ilyeneket, meg politizálnak folyamatosan 14-15 éves létükre, ez komolyan most egy új divat?? mert engem nagyon bánt és idegesít hogy egy 14-15 éves gyerek hogy foglalkozhat a politikával? én miért tudom magas ívből lexarni?


2011. jan. 6. 22:37
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
23%

úristen...

így már értem.

2011. jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
33%
Angliával kapcsolatban csak annyit írtál le amivel mind tisztában vagyunk.Több ott a pénz, jobb az életszínvonal stb.De túlzásokba ne essünk!Más az amikor túristaként csak olyan helyen jársz "ahol a papok táncolnak" meg más amikor ottaniként megfordulsz minden zeg zúgban.Én bármely csilivili nagyvárosban tudnék mondani olyan környéket amihez képest te a nyóckerben fullbiztonságban éreznéd magad.Pl ha nincs meccs a Wembleyben akkor a stadion környéki utcákban nagyítóval kell keresned a fehér embereket.
2011. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
utóbbival nem értek egyet ugyanis miért baj az, ha valaki nem fehérbőrű?? Ez akkora bűn?? Am jártam énis a wembley stadionnál, és nem meccs időben.
2011. jan. 8. 21:09
 24/41 A kérdező kommentje:
ja meg azzal sem, hogy pl az autóbuszok amik ottvannak nyilván nem válogatják ki a szebbeket a túristáknak, az egész városban járnak buszok és nagyon ritka volt a rongált állapotú busz..
2011. jan. 8. 21:12
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

A bőrszínes sztorival arra akartam utalni,hogy az ilyen fizimiskájú emberek 2féle helyen vannak többségben: a hirhedt környékeken és a börtönökben.Nem voltam angol börtönben de azt borítékolom hogy ha ott ébrednél fel és az arcok alapján tájékozódnál,nem tudnád melyik országban vagy.

A buszokon kár ennyit lovagolni mert ha még be is ismerjük hogy szebbek az ottani buszok idehaza legalább még nem robbantottak fel egyet sem a terroristák.Szerintem akik azokon a nevezett buszon voltak mit nem adtak volna egy ütött kopott Bkv buszért.

2011. jan. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
30%
Hagyd, a csávó agymosott 15 éves. Beért szerencsére az Euróatlanti nyalás eredménye. MEgjöttek az első "Na én elhúzok ebből az országból" gyerekek.
2011. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 weisz félix ***** válasza:
22%

Szerintem ha egy 14-15 éves tini politizál,az csak azt jelenti hogy még ők is tisztában vannak azzal hogy "Szlovákia csak papíron,létezik!És ezt ők is tudják jól mert a politikusok egéf fétékenyek

lázsd:Ján Slota Magyarellenes megnyilvánulásai [szerkesztés]

Slota számos súlyosan soviniszta magyarellenes kijelentést tett politikai pályája során. Az Európai Unió (EU) képviselői a rasszista, magyarellenes kirohanásai iránt nem mutatnak nagy érdeklődést: José Manuel Barroso „Szlovákia belügyének” nevezte a rasszista megnyilvánulásokat.

2007. október 28-án újabb magyarellenes kijelentéseket tett (melyekben sovinizmussal vádolta gróf Apponyi Albertet, Göncz Árpádot és Orbán Viktort): „Hiba volt, hogy annak idején menedéket nyújtottunk a törökök elől gyáván megfutamodó és a mi szlovák hegyeinkbe menekülő magyaroknak, ahelyett, hogy hagytuk volna, hadd marcangolják szét és hadd hurcolják el a törökök őket Isztambulba.” – mondta beszédében. Nem sokkal később Göncz Kinga külügyminisztert „kócos asszonynak” nevezte, aki „többet törődhetne a külsejével”. 2008. augusztusában úgy fogalmazott, hogy a magyaroknak nem a Kárpát-medence, hanem a Góbi-sivatag a hazája.

2009. szeptember 1-jén Szlovákiában és Magyarországon is nagy tüntetések kísérték a szlovák nyelvtörvény bevezetését. Erre válaszolt Ján Slota, aki szerint Magyarország az aki kizárólag a húrt feszíti és ez előbb-utóbb háborút eredményez a két ország között.[3]

Nemsokkal azután, hogy a magyar kormány elfogadta, hogy június 4., a trianoni békeszerződés által okozott nemzeti katasztrófa emléknapja a nemzeti összetartozás napja néven, válaszul Ján Slota és az SNS-hívek emlékművet állítottak a trianoni békeszerződésnek Révkomáromban, mivel ők a békeszerződés aláírásának napját a szlovák nemzet nagy napjának tekintik. Az emlékmű avatáson Slota méltatta is Trianont. Bár Robert Fico megígérte, de nem jelent meg az avatáson. Slota szerint ez válasz a Fidesz és a „neofasiszta” Jobbik „provokációjára,” amellyel kinyilvánítják, hogy ez a terület csak kizárólag szlovák lehet, s egyben köszönetet mond a Magyarországot megcsonkító hatalmaknak.[4] Alig több mint egy héttel később az emlékművet megrongálták, a szlovák rendőrség szerint egy dunaszerdahelyi férfi a tettes. Slota szerint nyilvánvaló tényállást fejez ki a rongálás: Trianon egyértelműen a szlovák államiság és szuverenitás jelképe, amit most szétverték, következésképp Slota szerint a magyarok is ezt akarják tenni a független szlovák állammal. Mivel a választások napján történt, összekapcsolta ezzel is az eseményt.[5]



Turul, a magyar mitológia egyik kulcs eleme, Egy "ronda papagáj" Slota szerint



Szent István, Magyarország első királya : "lovasbohóc" Ján Slota egy szlovák kormánypárt elnökének leírása alapján

Budapest elpusztítása tankokkal [szerkesztés]

Valószínűleg részegen egy pártgyűlésen 1999-ben a Slota a magyar főváros elpusztítását szorgalmazta.[6]

Magyarok: rákos kelés a szlovák nemzet testén [szerkesztés]

Slota hírhedt megjegyzése a magyarorkról 2006-ban kapott nagyobb nyilvánosságot, amikor az Európai Parlament egy olasz tagja, Michl Ebner egy összeállítást készített Slota idegengyűlölő megjegyzéseiből, és e-mailen szétküldte a parlament összes tagjának. A tizenegy oldalas dokumentum tartalmazza a következő Slota által tett megjegyzést„A magyarok rákos tumor a szlovák nemzet testén, amit mihamarabb el kell távolítani.”


– Ján Slota(Wikipédiai részlet)

Ezért utáld a szlovákot és ha kell harcal is eltüntetjük őket a föld színéről!

2011. febr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

jan slotát ne hozzuk ide, mert az egy szánalmas idióta :/

mindig mindent összehord a magyarokra.. el kéne távolítani mert csak szlovákiát gyalázza le ezzel a primitívségével. :/

2011. febr. 11. 16:31
 29/41 weisz félix ***** válasza:
22%
De,mivel Jan Slota pontosan ebbe az úgynevezett témakörbe tartozik,mivel ezzel Magyarország azt mutatja meg,hogy a "Szlovákok"hogyan is gondolják az igazságot, ami a hazugság!Magyarul ez azt mutatja meg hogy Jan Slota szintjén vannak a "Szlovákok",vagyis mindig hazudnak!Ha jól megfigyelitek a "Szlovákok"féltékenyek minden igazságos lépésünkért lázsd az első írásomat!
2011. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 weisz félix ***** válasza:
0%

ui.:"Szlovákiát"nem lehet ennél jobban lealázni, mivel "szlovákia"ami csak mint befurakodott Magyar anyanyelvü nép-

et A Világ minden táján a Románokkal,Szerbekkel,Osztrákokkal,Szlovénekkel,ésHorvátokkal egyetemben együtt egy civilizálatlan népnek tartják!

2011. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!