Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Covid-ról miért nincsenek...

A Covid-ról miért nincsenek már hírek?

Figyelt kérdés

A fertőzöttek száma már szerintem elérte az 1 milliárdot.


Miért nem számolnak be róla ha az a halálos vírus örökre megmarad?



2023. aug. 7. 09:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%

Mert már két éve van rá ellenszer és már megszűnt világjárványnak lenni hivatalosan is.


Egyébként beszámolnak róla: [link]

2023. aug. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
7%
Mert kovid sincs. Három év alatt egész európában nem találtunk egyetlen fertőzöttet sem.
2023. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%

2es, szia uram, Fertőzött nem érdekel? Én elkaptam! Igazoltan! És ezt a 3 hetes gyötrődést, senkinek sem kivánom!

De, ha már fertőzött, még van a családban, ismerősök körében, legalább 10 érintett fertőzött is, 1 belehalt, 2 nem is tudott magáról, és 1 másik személy maradandó tüdőkárosodást szenvedett tőle.

2023. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%

Amiért a spanyol nátháról se, pedig az influenza mind a mai napig velünk van, nem tűnt el.

Egy részt a vírus sokat mutálódott, virulensebb, de kevésbé veszélyes lett. Másrészt oltások és átfertőződés révén sokan szereztek bizonyos mértékű védettséget.

2023. aug. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%
Minek? Kit érdekel már?
2023. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

"Minek? Kit érdekel már?"


Aki nem akar lélegeztető gépre kerülni.

2023. aug. 7. 10:20
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

Putyin elintézte a COVDI-ot is, vannak izgalmasabb hírek.


Amúgy az influenzáról sem olvasol minden nap híreket.

2023. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
#2 de ti a helyi kocsmában kerestétek matarészegen söralátéttel.
2023. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
22%

#6

Az már rég beoltatta magát 3-4 dózissal, plusz ugye ez kombinálva van azzal a ténnyel hogy mennyire enyhe variáns alakult ki belőle, szóval jelenleg jobban lehet félni az influenzától.

És ezt írom úgy hogy nem voltam/vagyok “covidszkeptikus”, volt olyan időszak amikor veszélyt jelentett a vírus, de ennek kb 2 éve vége, kár lenne örökre ezen pörögni.

2023. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem lett volna háború ezekben a pillanatokban is maszkoznánk meg 30 adag oltásoznánk.
2023. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!