Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Covid járvány bebizonyította...

A Covid járvány bebizonyította, hogy az emberek mennyire tehetetlenek a világelittel szemben és nincsenek eszközeik ellenük?

Figyelt kérdés
Mert ott az abszolút hatalom a kezükben, az övék a politikum, a hadsereg, a média. Ilyen eszközökkel szemben valóban nem tud fellépni a pórnép, még ha elképesztő számbeli fölényben vannak sem?
2021. jún. 27. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
A konteóidat máshol reklámozd, Kérdező! A kérdésed, annak tartalma és felkészültséged hiányosságai miatt nem való a Tud. kat.-ba. Jellemzően ez az Ezo és a Politika kat. szintje. Jelentettem.
2021. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

A Covid járvány bebizonyította, hogy az emberek mennyire BIRKÁK.

Vagy pedig milyen spéci eszköz kellene ahhoz, hogy mégse maradjak otthon kijárási korlátozás alatt, mégse hordjak maszkot a kötelezés ellenére?

2021. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Mert ki, kikkel szemben, mit és hogyan akart tenni, amiről bebizonyosodott, hogy nem megy?
2021. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

A világjárvány bebizonyította, hogy neked igenis nagyon sok eszközöd van:

-mosod a kezecskédet,

- viseled a maszkocskádat

- BEOLTATOD MAGAD

- nem okoskodsz, ha olyan dologról van szó, amit nem értesz. Ilyenkor csendben maradsz, nem öntudatoskodsz. Arra gondolsz, te csak 9 év általános és 5 év szakmunkást tanultál, de ők még további legalább 8 évet egyetemen és phd-n tanultak, míg egyáltalán valakik lettek.

- akkor sem okoskodsz, ha a fentieket nem érted.

2021. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4


Tegyük azt amit az állambácsi mond ugye? Vagy nevezzük Nagy Testvérnek? Mert elvégre ugyanaz.


Nem tudom mennyire számít, két diplomás emberként is úgy látom, hogy a világelit birtokolja a politikumot, hadsereget, médiát. És ez elég könnyen átlátható, phd nélkül is simán.


A magadfajták az igazi veszély a gondolkodó emberekre, mert a elittel fújtok tudatlanságból egy követ.

2021. jún. 27. 11:55
 6/10 A kérdező kommentje:

3


Agymosottan, négy fal közé zárva, rendfenntartók által megfélemlítve nem sok esélye lett volna bármit is tenni. Plus a hangadókat még a neten kiszűrik, nekem is hallgatták a telefonhívásaimat rendesen.

2021. jún. 27. 11:56
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Bizots vagyok, hogy elkeserítem a kérdezőt, de ma magyarországon járványkezelésben demokrácia van: épp ezért nem voltak komoly szigorítások, épp ezért tobzódhat a teraszokon, épp ezért halt meg 45.000 honfitársunk, épp ezért nem volt kötelező karantén, kötelező boltbezárás, kötelező konditerem bezárás.

A demokrácia szót szánalommaal említem, mert az ostobaság győzelme a józan ész felett.

Nem voltál te megfélemlítve, büdös gyökér. Csak a szád nagy, és szar iskolákba jártál.

2021. jún. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt bizonyította be hogy az emberek milyen primitív szintre le vannak butitva és így az ertelmesek tényleg nem tudnak mit tenni a vilagelit ellen mivel túl kevesen vannak
2021. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Agymosottan, négy fal közé zárva, rendfenntartók által megfélemlítve nem sok esélye lett volna bármit is tenni"

Kinek, ki ellen, miért és hogy?

2021. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A sok f@szkalap fideszes ide is összegyűlt.
2021. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!