Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az emberek miért tesznek fel...

Az emberek miért tesznek fel annyi kérdést Izraelről?

Figyelt kérdés

Ha történik vmi (pl. a kémrepülős ügy) pár perc múlva már rögtön teszik fel itt a kérdéseket- "Izrael mit keres a mi légterünkben?" Ez egy jó kérdés b*szdmeg, de még csak rá sem kattintottam, már tudtam, hogy milyen válaszok lesznek.

"Izrael tényleg felvásárolja Magyarországot?"- nem, biztos csak részeg volt az öreg Simon :S

De tényleg, mire jó ez ? Az emberek ennyire szeretik visszahallani a saját véleményüket ?


Beírtam a google-be héberül Magyarországot הונגריה :

229000 találat. Aztán beírtam magyarul, hogy Izrael. 7 830 000 találat. Szóval mi sokkal többet foglalkozunk velük, mint ők velünk. Én sem szeretem amit csinálnak, de nem uncsi, hogy már lassan 4 éve velük foglalkozunk ?


2010. okt. 8. 01:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
a cigókat ne keverjük ide. mérget meek venni rá, hogy 2-3x több a rossz agresszív kötekedő bűnöző cigány mint a dolgozó, de lehet nagyon sokat mondtam még így is.
2010. okt. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"Az izraeliek termeszetesen egeszen masok. Altalaban es alapjaban veve derus emberek, akiknek nem kell az ami a mase, a magunket viszont verrel is megvedjuk. Ennyi."


LOLOLOL


Elárulnád nekem, hogy honnan származol? Gondolom Magyarországról. És le merem fogadni hogy fehér a bőröd. Talán még a hajad is szőke. De te nem veszed el másét igaz? Csak olyan földön élsz amit a palesztinoktól vettek el. Ennyi.

2010. okt. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%

09:13 vagyok

Az elozonek:

A zsidok egy resze az arab nepvandorlas elol menekult el Izraelbol Europaba az ezredfordulo korul. Mert az arab vandorlas a tatarjarashoz hasonlitott.

Az arabok sokkal kesobb, a torok uralom alatt szallingoztak az orszagba. A torok telekkonyvek siman leirjak, hogy ott MINDIG a zsidok voltak tobbsegben.


Ami pedig az en szemelyemet illeti, apai nagyszulein tenyleg MO-rol jottek haza. Edesanyam csaladja azonban 3000 eve itt el, Tekoan, Jeruzsalemben, Hebronban.


Azert mert az arabok beszallingoztak ide, meg nincs joguk kiturni engem.

2010. okt. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szerintem olvassa el a kérdező ezt a cikket!

[link]

2010. okt. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: sikerült kivágniuk egy szélsőséges cikket. És akkor? Én meg kivágok neked egy román, szlovák, zsidó, stb. gyűlölő sajtócikket, kirakom egy-egy román, szlovák, zsidó, stb. oldalra, akkor gondolom teljesen jogosnak fogod tartani az ő felháborodásukat és előjövő-magyar-utálatukat is ugye? Imádom a kurucos kettős mércét: "Mi utálhatunk, de minket nem utálhatnak." Aha, ahogy azt Móricka elképzeli...
2010. okt. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Előttem már sok mindent elmondtak pro és kontra, csak annyival egészíteném ki, hogy ma a magyar Google keresőben: Izrael - 6 100 000 találat, ebből:

MAGYAR NYELVŰ OLDAL: 1 300 000 (!!!), magyarországi: 1 040 000 találat.

Az izraeli Google-ben a héber találatok száma Magyarországra: 60 500 000 (!!!), ebből izraeli oldalról: 213 000.

Tehát ha ezeket a számokat vesszük alapul, már a kérdés indoklása is megbukott egy kicsit...

2010. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
az utolsót nem nagyon értem, de ha azt próbálja bizonyítani hogy csak a magyarokat érdekli izrael, akkor keress rá úgy hogy: israel. 168,000,000 találat.
2010. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ha nem is nézzük a számokat, az nem változtat azon, hogy lassan fél évtizede ők a téma. Beszéljünk külföldről= beszéljünk Izraelről. Arról az országról már minden bőrt lehúztunk, minden rosszat elmondtunk, szinte jobban ismerjük őket, mint az európai országokat. Itt már nem politizálás folyik, hanem hisztéria.
2010. okt. 23. 13:39
 19/20 anonim ***** válasza:

jó,hogy rájössz!

Béke hőseink porára!

2010. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

tegnap 13:03

Arra próbáltam rávilágítani, hogy hülyeség a 6-8 milliós szám Izraelre (z-vel írva), mert abból magyar csak 1,3 millió. A héber találatok száma Magyarországra viszont 60 millió feletti, tehát sokkal inkább ők foglalkoznak velünk, mint mi velük.

Egyébként meg ezek a számok nem sok mindenre jók, de ha idézzük őket, akkor legalább pontosan tegyük.

2010. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!