Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vannak itt köztetek olyanok,...

Vannak itt köztetek olyanok, akik nem szoktatok szavazni menni, mert egyik pártra sem akartok szavazni? Ha olyan ember jön, aki kérdi, kire szavaztál, mit felelsz?

Figyelt kérdés
Pár éve betöltöttem a kort, hogy szavazhassak, de egyikkel sem vagyok kibékülve, hogy én elmenjek szavazni. Választások idején főleg az idősebb korosztály kérdi (egyrészt idősgondozó vagyok, másrészt kutyás, séták alkalmával 2-3 fős időseknél távolból hallom a témát, de van, amikor nem működik a denevérhallásom és belekerülök a sűrűjébe), hogy kire szavaztam, én meg amikor mondom, hogy nem mentem szavazni, teljesen elképednek, hogy hogy tehettem ilyet. Az sem "jó válasz", hogy egyikkel sem vagyok kibékülve. Hát akkor mit kéne mondanom, ha nem fogok hazudni, hogy voltam? Már csak azért sem, ha hasamra csapva pl Fideszt mondanék, ő meg másikra szavazott, netán még prédikálni is elkezd.
2023. febr. 22. 19:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Ez így nem igaz, szoktam szavazni de most nem tudtam kire.

Ha megkérdezik nyilván elmondom az igazat természetesen.

2023. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Hogy nem járok szavazni, nem érdekel a téma.
2023. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A fideszre szavaztam volna mert sok minden tetszik amit csinálnak, de az orosz-ukrán háborúval kapcsolatos megnyilvánulásaik nem tetszenek,így nem szavaztam senkire.
2023. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Na ilyenek miatt nem szavaztam az ellenzékre sem.
2023. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jó, hogy az volt a kérdés, menjek-e szavazni vagy sem. Egyik xarabb a másiknál, nem szavazok egyikre sem, mert egyiket sem akarom az ország élén.
2023. febr. 22. 19:39
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Kinek mi köze hozzá? De persze udvariasan azt szoktam mondani hogy nem érdekel a politika és ez általában rövidre is zárja a témát
2023. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A kérdés a következő volt: “ Vannak itt köztetek olyanok, akik nem szoktatok szavazni menni, mert egyik pártra sem akartok szavazni? Ha olyan ember jön, aki kérdi, kire szavaztál, mit felelsz? “
2023. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Senki nem kérte, hogy erkölcscsősz legyél.
2023. febr. 22. 19:42
 9/19 anonim ***** válasza:
Nyilván azért nem szavaztam senkire mert nem volt olyan párt akire nyugodt lelkiismerettel adtam volna le a voksomat, ennyi.
2023. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Liberálisokra nem szavaztam mert nem értek velük egyet sok kérdésben

A mi hazánk na azok végképp nem.

A fidesz kdnp meg túlontúl szidja liberálisokat ez sem tetszik, így senkire.

2023. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!