Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszre kezdetektől is már...

A fideszre kezdetektől is már többen szavaztak titokban, mint ahogy azt a valóságban elhallgatta sok ember a másik előtt?

Figyelt kérdés

Az legelső kormányzásuk alatt nem voltak komoly problémák miattuk, utána kapták az újabb bizalmat az emberektől, és ott már kezdett átmenni egy kis birodalom kiépítésébe az egész, megalapították a terrorelhárítást is.

Előző szavazáson bíztam benne hogy eltűnnek annyi év semmittevés után, de mégse, ott már sokan felvetették hogy el volt csalva az egész, és pénzzel mindenkit el lehet hallgattatni.


Miért kell tabu legyen hogy az ember nem kíváncsi már ezekre, és sok év alatt csak magukkal foglalkoztak.


2021. szept. 26. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Miért kellene elhallgatni?

Fel kell vállalni.

Demokrácia van, mindenkinek joga van arra szavazni, akire akar.

2021. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Magyarországon ketten szavaztak a fideszre. Az egyik orbán a másik pedig bayer zsolti.
2021. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%

Tudtommal kétharmados többség az a szavazó állampolgárok 75%-a.


Ezek szerint a 25% az itt van a környezetemben.

2021. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

"Tudtommal kétharmados többség az a szavazó állampolgárok 75%-a."


Ha te a 2-őt 3-al elosztva 0,75-öt kaptál, inkább ne szavazz, jobb lesz az úgy az országnak.

2021. szept. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%
Én sem vállalom fel, az ellenzékiek szélsőségesek, agresszívak ha politikáról van szó. Annyit pedig nem ér az egész. De nem csak Magyarországon van ez így, pl. Németországban is a jobboldaliak jóval angyobb arányban nem merik felvállalni a politikai nézeteiket, mert a liberálisok kirekesztők és agresszívak, ha valakinek a véleménye nem egyezik az övékkel.
2021. szept. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Most komolyan ellenzéki oldalon miért szeretitek magatokat ezzel nyugtatni hogy a választások el vannak csalva? A valóság az, hogy van 2-3 millió ember aki a Fideszre szavaz. A mási valóság az, hogy az elmúlt választások alatt a parlamentbe jutott ellenzéki pártokra nem jött annyi szavazat összesen, mint a Fideszre egymagában.


2018-ban Fidesz 2 824 206

Jobbik 1 092 669, MSZP-P 682 602, LMP 404 425, DK 308 068 ez összesen 2 487 764. A többi párt nem érte el az 5%-ot.


ma 10:55

A kétharmad az 66,6% és nem 75%, az háromnegyed lenne. :) De jó látni, hogy ilyen komoly matek tudással is lehet szavazni.


Mivel a választási rendszer aránytalan így nálunk 45-50%-kal is simán lehet kétharmad, de pl. a szuper demokráciában (USA) akár 100%-os eredményt is el lehet érni 50%-nyi szavazattal. :)

2021. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sose okos dolog nyíltan bevallani a pártszimpátiát, mert a politikában nincs tolerancia, csak fekete és fehér. Ez még akkor is igaz, ha az ember később másmilyen pártra szavaz, mert megváltozott a véleménye. Mindig olyan szavazónak fogják tartani, amilyet először nyilvánosan felvállalt.
2021. szept. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Diszkalkuliás vagyok mielőtt ítélkeztek.


Attól függetlenül nem sokat tévedtem, a 66% is hihetetlen számomra ha elnézem a tág ismeretségi környezetemet.


(3-as hozzászóló vagyok)

2021. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mo. a társadalom nagyon olyan, hogy bort iszik, de vizet prédikál. Ez mutatja a 2010-ót tartó gigamegantikus Fidesz siker: "Áh nem szavaztam rájuk, ott sem voltam, nem is ismerem őket. Óbááán? Ki az".

De amikor be kell húzni az X-et, mint az atom, úgy füstöl a toll a kézben.

https://www.youtube.com/watch?v=jIf8wnwzZ5M

2021. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"megalapították a terrorelhárítást is" Talán mert nőtt a nemzetközi terrorizmus. Mi köze ennek bármiféle választáshoz? Ajjaj, van itt baj fejben...
2021. szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!