Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Néhány elfogadást hangoztató...

Néhány elfogadást hangoztató ember miért nem képes elfogadni, hogy az emberek a Fideszre szavaztak?

Figyelt kérdés

Leszögezném az elején,hogy jobboldali ember vagyok, és bár a Jobbik győzelemnek jobban örültem volna, de inkább a Fidesz mint bármelyik baloldali párt ha a Jobbik nem nyerhetett.(erre pedig számítottam)


Viszont számomra nagyon furcsa, hogy mindenki költözéssel "fenyegetőzik", és választási csalásról beszél, meg agymosásról.

Nyilván vannak agy mosottak, de azok minden politikai párt oldalán akadnak.

Nem örülök a kétharmadnak, és jobb eredményt vártam a Jobbik részéről, de elfogadom hogy ez lett.

Pedig alapvetően nem vagyok egy "elfogadó" ember, ellenben sok baloldali aki az elfogadást mint olyat hangoztatja, miért nem tudja a többség véleményét elfogadni?Miért mindig a többség a hülye, ő meg az okos?Miért az a jó amit ő akar?

A szüleim erősen Fidesz pártiak, diplomájuk van, tehát buták sem lehetnek.Sok ilyen embert tudok még az ismeretségi körömben, de ők mégis kollektíven ostobának vannak bélyegezve.

Lehet jönni a határon túli magyarokkal is, de ha ők nem szavaznak akkor is hatalmas fölénnyel nyert volna a Fidesz.

Kérdés,hogy a baloldali pártok miért nem próbálják megnyerni maguknak a határon túli magyarokat, ha ez vezet a győzelemhez szerintük?


2018. ápr. 9. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Mert mondjuk nem bírják a fasizmust.
2018. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Fasiztázol, meg gondolom a nácizás sem áll messze tőled, de ha ezek közül bármelyik jelen lenne, akkor te már rég nem itt írogatnál, szóval ne beszélj hülyeségeket, bár tudom nagyon meggyőzőnek hiszitek amikor így túloztok de nem az.
2018. ápr. 9. 13:43
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

"A szüleim erősen Fidesz pártiak, diplomájuk van, tehát buták sem lehetnek.Sok ilyen embert tudok még az ismeretségi körömben, de ők mégis kollektíven ostobának vannak bélyegezve."


Göbbels is doktor volt, ha jól emlékszem.

2018. ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%

#2


Te értelem, azt hiszed, hogy a nácik uralma azzal vette kezdetét, hogy több millió embert deportáltak?

2018. ápr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Számomra azért nehezen hihető, mert nem is ismerek olyan embert, akit ne zavarna a folyamatos hazudozás, hangulatkeltés, plakátozás, stadionozás, sikkasztás, stb. A saját környezetemből úgy ítéltem, hogy egy erős ellenzék biztosan összejön.


Mivel mégsem, vagy én élek burokban, vagy csalás volt.


Az agymosásra meg azért gondolok, mert azt látom a riportokból, hogy a kis fűtetlen vályogházban is Sorostól rettegnek, nem attól, hogy lassan éhen halnak.

2018. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
54%
Én pont ugyan ezen gondolkodtam...A baloldali szavazók tartják magukat az ország krémjének, ők az értelmiség, minden jobboldali szavazó vagy birka, vagy hülye, vagy náci, vagy nyugger akit megvették Erzsébet utalvánnyal... Csak tudnám mire vágnak fel ennyire.... :/ Gyurcsányra?... El kéne fogadni, hogy a többség mást akar mint ők, ettől még nem hülyék.
2018. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Először tisztázzunk valamit! Korrekt játékszabályok esetén a Fidesznek nincs meg az abszolút többsége!


50% alatt vannak és ha kivonjuk az erdélyi szavazatokat méginkább 50 alatt...


Ez már eleve vérlázító a többi gusztustalan propaganda és milliárdos állami pénzek Fidesz kampányra költése bujtatott módon szintén gusztustalan


Mit mondjon erről az ember? Hogyan győzzék meg az ellenzéki pártok a határontúlikat? Mikor ÁLLAMI milliárdokat pumpál oda a Fidesz és ezért szavaznak rájuk! A pénz beszél az erdélyi meg a zsebére hallgat... de a pénz felett a Fidesz diszponál!

2018. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Mer a Fidesz egy bűnöző horda. Mindnek börtönbe a helye..
2018. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Vannak Erdélyben ismerőseim, és egyiküknek sem változott kimagaslóan az anyagi helyzete az elmúlt 8 évben.Szerintem inkább arról van szó,hogy a Fidesz nem uszít a magyarok ellen, nem románozza őket, és talán az sem tetszik az erdélyieknek,hogy pl.Gyurcsány előbb fogadná be és el a migránsokat mint a határon túli magyarokat, akiket amúgy románnak tart.


De igazából mindegy is, mert nem ez a lényeg, nem erről szól a kérdés.

Nyert a Fidesz, az emberek ezt akarják.Hogy történt a csalás?Milyen bizonyítékok vannak rá?Nekem úgy tűnik,hogy a "diktatúrában" elég szabadosan fogalmazhatnak a magukat függetlennek valló ellenzékiek, nyilván nem rejtegetnék a választási csalásról megszerzett bizonyítékot sem.Ez hol van?


Ha a baloldal nyert volna csalódott lennék, de eszembe nem jutna választási csalásról beszélni.

Nem mellesleg rengetegen mást beszélnek, és mást gondolnak.

"Divat" szidni a kormányt, mert sokan attól hiszik magukat okosnak,hogy a többség véleménye ellen beszélnek, mintha ettől lennének egyediek.

-Mindenki fideszes?Tetszik amit csinálnak, de szidom Orbánt, mert akkor nem leszek benne a "többségben", ettől majd okosnak tűnök.De azért a papíron Fideszt x-elek mert jó ez így nekem.


Na, nagyon sokan így gondolkoznak.


Én felvállalom a politikai nézeteimet, és amióta az eszemet tudom, sosem köptem szembe az elveimet.

Jobboldaliként sok mindennel egyetértek, és sok mindennel nem amit a Fidesz művel.Számomra a Jobbik az ideális párt, de könnyebb a Fidesz baromságait "elfogadnom" mint a baloldalét.Legyen inkább 50 felesleges stadionunk minthogy 1200 migránsunk.

Teszem hozzá, a baloldal is ugyan úgy eltenné a pénzt ami stadionra menne, csak ők a saját kényelmüket finanszíroznák a teljes összegből, míg a Fidesz a saját zsebe mellett másra is elkölti a lopott pénzt.Pl. stadionra.

De mégiscsak legyen egy felesleges épület itthon,mint Gyurcsánynak meg Karácsonyak külföldön luxusingatlanja.

2018. ápr. 9. 14:05
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
"50% alatt vannak és ha kivonjuk az erdélyi szavazatokat méginkább 50 alatt... " Te miröl beszelsz? Az orszagos listan a masodik part a Jobbik, majdnem 30%-kal kevesebb szavazta van mind a fidesznek, az egyeni mandatumok tekintetben pedig szinte mindenhol a fdieszes jelölt nyert 1-2 kivetellle.... Ezzel a valasztasi arannyal mindenhol meglenne a fidesz kenyelmes többsege a kormanyalakitashoz, mi több Angliaban vagy Kandaban 90%os többsege lenne
2018. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!