Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Néhány elfogadást hangoztató...

Néhány elfogadást hangoztató ember miért nem képes elfogadni, hogy az emberek a Fideszre szavaztak?

Figyelt kérdés

Leszögezném az elején,hogy jobboldali ember vagyok, és bár a Jobbik győzelemnek jobban örültem volna, de inkább a Fidesz mint bármelyik baloldali párt ha a Jobbik nem nyerhetett.(erre pedig számítottam)


Viszont számomra nagyon furcsa, hogy mindenki költözéssel "fenyegetőzik", és választási csalásról beszél, meg agymosásról.

Nyilván vannak agy mosottak, de azok minden politikai párt oldalán akadnak.

Nem örülök a kétharmadnak, és jobb eredményt vártam a Jobbik részéről, de elfogadom hogy ez lett.

Pedig alapvetően nem vagyok egy "elfogadó" ember, ellenben sok baloldali aki az elfogadást mint olyat hangoztatja, miért nem tudja a többség véleményét elfogadni?Miért mindig a többség a hülye, ő meg az okos?Miért az a jó amit ő akar?

A szüleim erősen Fidesz pártiak, diplomájuk van, tehát buták sem lehetnek.Sok ilyen embert tudok még az ismeretségi körömben, de ők mégis kollektíven ostobának vannak bélyegezve.

Lehet jönni a határon túli magyarokkal is, de ha ők nem szavaznak akkor is hatalmas fölénnyel nyert volna a Fidesz.

Kérdés,hogy a baloldali pártok miért nem próbálják megnyerni maguknak a határon túli magyarokat, ha ez vezet a győzelemhez szerintük?


2018. ápr. 9. 13:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit nehéz megmondani mi a kérdésed, mert inkább kérdés és vélemény egyveleg


Részemről kéne egy KORREKTEBB konzervatív párt, erő, hatalom Magyarországon, ezek szerint te sem bánnád.


A Fidesz a mutyival számomra nem korrekt és aki ezt elfogadja az sem! Magam részéről ezért élek kritikával irányukba.


Én sem kívánom vissza a színtiszta MSZP (nevezzük baloldalinak, de nem az) vezetést amúgy.

2018. ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%

Én se értem miért nem lehet elfogadni szó nélkül ,hogy vesztettek és emelt fővel büszkén gratulálni a másik félnek,hogy jók voltak és aztán csendben maradni és a parlamenti konstruktív munkára koncentrálni,nem a mindenre nemet harsogással,meg a 'lopott' szó kiabálásával foglalkozni.



De nem, megy a fröcsögés a hazugság hogy csaltak..pedig nem csaltak,hanem elsöprően nyertek. Semmi nem tartja vissza az ellenzéket hogy kimenjen Erdélybe és végigjárja a falvakat. Mondjuk nehéz lenne mikor ellenük uszítottak régen is meg manapság is.

Nehéz lenne odaállni a nyugdíjas elé is mikor lenézik őket és azt várják mikor halnak már meg,nehéz odaállni hitelesen a cigányság elé mikor gárdával masírozással félemlítették őket meg és még lehetne sorolni.


Ez van,be kell látni ,hogy idehaza nincs alternatíva,és a többség döntött.Akinek nem tetszik annak meg el lehet menni ahogy a nagy balos vezérük megmondta.

2018. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi furcsa, 2002-ben, 2006-ban meg a fideszesen csinálták ugyanezt.

Emlékszünk még a hídblokádra, szavazatok újraszámolásának követelésére?

2018. ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!