Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egy fiatal egyedülállónak...

Egy fiatal egyedülállónak miért kellene a fideszre szavaznia?

Figyelt kérdés
Osztogattak itt 13. havi nyugdíjat, adóvisszatérítést, 25 év alattiaknak SZJA mentesség, stb. Infláció 8% (valóságban ez közel a duplája), lakásárak az egekben, hála a csoknak és még sorolhatnám. De persze jön a szlogen, hogy "egyre több fiatal szavaz a fideszre". Aztán választások után meg benyögik, hogy ja sorry hitelből szórtuk a pénzt, vissza kéne fizetni, amit biztos nem vállal magára Mészáros és a slepp.

2022. febr. 12. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Mert belátja, hogy a Fidesz jobb, mint az ellenzék. Teljesítményben, emberi erőforrásokban, politikai irányvonalban.
2022. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Ha számít a jövőd,pl.Ha majd lesz családod,akkor számíthatsz segítségre.Nem leszel egyedül.Magasabb életszínvonal.
2022. febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem vagy benne a sleppben akkor semmi okod rájuk szavazni.
2022. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Ő hát én nem szavazok rá, igazából részben az én hibám is, de azt a lakástakarék 30%-os megtakarítása nagyon rosszul jött ki, egyrészt meleg vagyok, másrészt meg jól jött volna nekem, még úgy is ha 27 éves koromtól gyüjtöttem volna össze.


1 milliós betétem volt akkoriban, ha 10 év alatt 120 hónap alatt 20.000 forintot gyűjtök össze, az 2.400.000 Forint lett volna, plusz még ehhez hozzájött volna az a 720.000 Forint amit az állam adott volna végén.


Az összesen: 4.140.000 Forintot jelentett volna. Bár manapság az elszabaduló infláció matt, maximum egy egy szobás lakást tudtam volna venni, bár akkor is csak most egy külső Budapesti kerületben lévő lakást tudtam volna vásárolni abból...

2022. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ha számít a jövőd,pl.Ha majd lesz családod,akkor számíthatsz segítségre.Nem leszel egyedül.Magasabb életszínvonal."

Nagyon rég nem volt ekkora az infláció, nagyon sok a mélyszegénységben élő gyermekek, amit csak egy statisztikai kozmetikázással oldottak meg. A létminimumot is csak statisztikai kozmetikázással kezelték, és még sorolhatnám a hatalmas érdemeket. Egy nap alatt egy aláírással csodákat lehet így tenni, igaz, hogy a leves ettől nem lesz táplálóbb, de Orbán a hozzád hasonlókkal elhitetik, hogy jó az élet.


Egy kis matek: melyik a több: 8 év alatt 6 havi nyugdíj, vagy a 12 év alatt 1 havi nyugdíj?

Orbán 2008-tól 2010-ig a 13. havi nyugdíj elvételével kampányoltak, amiből józan ész szerint az következik, hogy kormányra kerülésük után első dolguknak az kellett volna lenni, hogy ismét adják, netán visszaadják. Ezzel szemben csak most, a választás előtt adják, most is csak azért, mert be vannak szarva.

És mégis van pofája a Fidesznek ezzel kampányolni.

2022. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!