Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Fiatal egyedülálló anyaként...

Fiatal egyedülálló anyaként hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés
2021. dec. 1. 18:54
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Itt!
2021. dec. 1. 18:55
 2/29 anonim válasza:
Ha gondolod írj 😊
2021. dec. 1. 18:56
 3/29 anonim válasza:

Eznehéz ügy! De itt is mindjárt rád szállnak!

Ugyanott ahol a többiek...csak említsd meg hogy gyerek is van! Vannak akiknél nem kizáró ok, hogy van!

2021. dec. 1. 18:59
 4/29 anonim válasza:

Engem nem zavarna a gyerek. De azért valami bővebb infókat jó lenne tudni. Például mik az elvárások, melyik megye, stb..


Amúgy nagyon sokan tesznek fel ilyen típusú kérdéseket itt az oldalon, de szinte mindegyik el is tűnik egyből, nem reagál a válaszra.

2021. dec. 1. 19:03
 5/29 A kérdező kommentje:
Ott ahol a “többiek” próbáltam. De valamiért az most az elvárás, hogy a gyereket dobjam félre ameddig valaki csak szépen fogalmazva magáévá tesz. Találkozás előtt már csak a szex a téma, olyannak is aki még szűz…
2021. dec. 1. 19:14
 6/29 anonim válasza:
Ez hülyeség!
2021. dec. 1. 19:16
 7/29 A kérdező kommentje:
Akkor csak én beszéltem rossz emberekkel…
2021. dec. 1. 19:18
 8/29 anonim válasza:

3#-ként

Sajnos ilyen idők vannak, hogy így állnak hozzá!:/ Keresni kell a megértő, normális embereket mert, kevesen vannak!

2021. dec. 1. 19:25
 9/29 anonim válasza:

Azt nem tudom, hogy milyen emberekkel beszéltél, de magamról viszont tudom, hogy én társat keresek. Nekem nem az az elvárásom, hogy bárki is dobja félre a gyerekét miattam, hanem első körben legalább válaszoljon ha normálisan, tisztelettel írok neki.


De sajnos nem ezt látom. Itt is annyi nő panaszkodik, meg keres társat nap mint nap, de még egy normálisat beszélgetni sem lehet a 90%-ával. Akkor nem értem, hogy mit várnak/vártok.

2021. dec. 1. 19:27
 10/29 anonim válasza:
Senki nem akarja más pujaját kerülgetni. Ez tök természetes.
2021. dec. 1. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!