Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az oltásellenesek miért...

Az oltásellenesek miért kajálják be a rájuk tervezett fake newsokat, amikor sokszor ők vádolják ugyanezzel a médiát?

Figyelt kérdés

Lásd a mendemondát arról, hogy az oltottak is ugyanúgy elkaphatják és továbbadhatják a Covidot.


Ez nincs így, az év eleje óta tudjuk, hogy közel ugyanolyan védelmet nyújt az oltás a megfertőződés, mint a kórházi kezelés illetve halál ellen. 5-10-szeres különbség van az oltottak és oltatlanok megfertőződési esélyeiben. De ők továbbra is hangoztatják.


Források:


[link]


[link]


[link]



2021. nov. 3. 12:20
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
48%

Az oltáselleneseknek érdemes lenne például ezt elolvasni:

[link]


Az a baj, hogy sok oltásellenes olyan szinten elzárkózik a tudománytól, hogy lehetetlen meggyőzni, vagy legalább arra rávenni, hogy gondolkodjanak el azon, haogy mi van ha mégis tévednek.

2021. nov. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

9, legalább olvasd már el a kérdést.


Nem igaz, hogy ugyanúgy elkaphatják, mint az oltatlanok. Hazugság, amit senki hiteles soha nem állított.

2021. nov. 3. 13:00
 13/35 anonim ***** válasza:
31%
9 Állítólag.Érdekes, saját magam és az ismerőseim is azt tapasztalják a munkahelyen, családi körükben, hogy az oltottak lesznek covidosak és ők viselik legrosszabbul.Az oltatlanoknak semmi baja.Erre már értelmesebb oltottak is felfigyeltek és becsapva érzik magukat.
2021. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
26%

#13

Igen, múltkor én is a kocsmában hallottam ezt!!! Több, mint gyanús, tuti van valami vakcinában, ami felerősíti a vírust!!!

2021. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
65%
Azért mert az oltottak is ugyanúgy elkaphatják és továbbadhatják a Covidot,söt oltottak is halnak meg szép számmal.
2021. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
31%

#15: Ajánlom neked is figyelmedbe a #11-es hozzászólásban szereplő linket, ott többek között erről is szó van. De ha nincs kedved végigolvasni, összefoglalom ami az állításodra válaszként releváns:

1. Az oltottak nem kaphatják el ugyanúgy a vírust. Igen, előfordulhat az is, hogy elkapják, főképp amennyiben sok oltatlan fertőzöttel találkoznak. De semmiképp nincsenek ugyanakkora fertőzésveszélynek kitéve. Részletekért lásd a cikket.

2. Nem adhatják át ugyanúgy a betegséget, mint az oltatlanok. Ezt már többszörösen bizonyították, egyszerűen fel nem foghatom, hogy ezen mit nem lehet megérteni.

3. Igen, oltottak is halnak meg szép számmal, de csekély mértékben az oltatlanokhoz képest. Vagy szerinted egyáltalán nem számít, hogy mennyien halnak meg? Hogy 10 ezer oltatlan, vagy mondjuk "csak" 1000 oltott ember? Mindamellett, ha mindenki beoltatná magát, akkor annak az 1000 beoltottnak sem kéne meghalnia, mivel nagy valószínűséggel el sem kapnák a fertőzést. Részletekért lásd ugyancsak a cikket.

2021. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
40%
Az oltatlanoknak jobb. Nem kell élni a rizikóval, hogy egy génterápiás vírus mellékhatása miatt 10 éven belül elpatkolnak. Nem ér a kockázat annyit. A covid már gyógyítható ivermectinnel. pont
2021. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
38%
#16! Az, hogy te benyeled a kamu híreket, nem bizonyíték semmire. Nem rég voltam covidosoknál. 2 nappal a tüneteik megjelenése előtt. Az egész család pozitív lett. Valószínűleg anyuka vitte haza a munkahelyéről. Minden felnőtt oltott. Akkor megferőződhet oltott? Megbetegedhet? Tovább adhatja?(Oltottként szórta szét az egész családban.) Én oltatlan vagyok. Kutya bajom nem lett.(Minden nap teszteltek más miatt.) Természetesen nem gondolom, hogy azért nem kaptam el, mert oltatlan vagyok. De az tény, hogy semmi különbség se fertőződés, se terjesztés szempontjából oltott és oltatlan között. (A 4.hullámban mondjuk nekem még csak oltott ismerőseim betegedtek meg.)
2021. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
49%

16 Ugyanmár...Ha ennyire fontos és hasznos az oltás, akkor csak igen/nemet lehetne válaszolni arra a kérdésre, hogy működik-e.

Amikor már oldalakon keresztül sorolod, hogy mikor nem működik az oltás, akkor kijelenthető, hogy haszontalan és felesleges.

2021. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

"(Minden nap teszteltek más miatt.)"


Mert a nagy tudásoddal és mindenhezjobbanértéseddel addig jutottál, hogy Ausztriába ingázol naponta takarítani, azért. De azért az orvosprofesszorok mind hülyék, ugye?

2021. nov. 3. 14:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!