Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Oltásellenesek! Mit szóltok,...

Oltásellenesek! Mit szóltok, hogy már nem igaz az érvetek, hogy Amerikában csak ideiglenes engedélyt kapott a vakcina?

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 23. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
A világ többi részén nem kapta meg.
2021. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Európai Gyógyszerügynökségnél már régen
2021. aug. 23. 19:34
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Engem nem Amerika, és nem is az EU meséje érdekel arról, hogy szerintük biztonságos-e a kevesebb mint egy éve elérhető lötty, hanem az, hogy milyen esélyeim vannak. Minek után még a delta sem tudott érdemlegesen megbetegíteni, maradok a jól bevált immunrendszeres megoldásnál.


A társadalom pedig bekaphatja egészen nyugodtan, a legtöbb egy pohár vizet is sajnálna a másiktól ha nem tud felvágni a tettével.

2021. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Jakobinus ***** válasza:
79%
Magasról leszarom.
2021. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Amerikában csak ideiglenes engedélyt kapott a vakcina
2021. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

Linkeltem, hogy már megkapta a "rendes" engedélyt

2021. aug. 23. 20:15
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Mindenhol ideiglenest kapott, nem csak Amerikában.
2021. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Igen, Amerikában megkapta, nekik kell is. Magyarországon viszont minek? Hol láttál te itt felvételeket, videókat, hogy tele vannak a kórházak haldoklókkal.Szlovákokat is megértem, náluk készült vidiket láttam róla, de nálunk semmi, akkor minek az oltás??
2021. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%

Emlékeztek még arra,amikor a média is mennyit foglalkozott azzal,hogy Olaszországban mekkora járvány dúlt??Képek,videók keringtek mindenhol.

Azt tudjátok ugye,hogy ez KAMU volt!!!

A betegek,halottak szerepét színészek játszották el!!!

A média mocskos és hazug!!

És azt tudjátok-e,hogy Indiában sosem volt indiai meg delta mutáns meg egyéb baromságok?

Állítólag az indiai kormány feljelentette a magyar kormányt a hazugság terjesztéséért!!!!

2021. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt szóljuk,hogy de igaz a hír.

Olvass kevesebb hülyeséget,te kis vírusgyerek.

2021. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!