Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az oltásellenesek miért...

Az oltásellenesek miért kajálják be a rájuk tervezett fake newsokat, amikor sokszor ők vádolják ugyanezzel a médiát?

Figyelt kérdés

Lásd a mendemondát arról, hogy az oltottak is ugyanúgy elkaphatják és továbbadhatják a Covidot.


Ez nincs így, az év eleje óta tudjuk, hogy közel ugyanolyan védelmet nyújt az oltás a megfertőződés, mint a kórházi kezelés illetve halál ellen. 5-10-szeres különbség van az oltottak és oltatlanok megfertőződési esélyeiben. De ők továbbra is hangoztatják.


Források:


[link]


[link]


[link]



2021. nov. 3. 12:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
26%
Mi?
2021. nov. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
56%
Én beszéltem már olyan oltásellenessel itt az oldalon, aki szerint a vakcinával adják be a koronavírust. Ezektől hiába vársz értelmes válaszokat.
2021. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
83%

" az oltottak is ugyanúgy elkaphatják és továbbadhatják a Covidot."


Ez tény.

2021. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
25%
2 mivel az oltásban legyengített kórokozó van. Ennyit tudni kéne általánosból. A malária elleni oltás is maláriát tartalmaz, hogy a szervezetet felkészítse ellene
2021. nov. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
70%
Az oltásellenesek többet tudnak mint te 2-es. Az hogy " az oltottak is ugyanúgy elkaphatják és továbbadhatják a Covidot." pedig tény, amit a virológusok mondanak. Független az oltásellenességgel
2021. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
31%

#3

Ez így pont nem, hisz kisebb eséllyel kapják el, és lesznek súlyos tüneteik, igy fertőzni is kevésbé fertőznek.

2021. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
28%

#4-#5

Az oltásellenesek szart se tudnak. Te vagy erre az élő példa. A Sinopharmban van legyengített (valójában elölt) kórokozó, a többi Magyarorszgáon és Union engedélyezett vakcinában nem.

2021. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
#3, ha tény, akkor mutass már rá pár olyan linket, mint én tettem az ellenkezőjére :))
2021. nov. 3. 12:36
 9/35 anonim ***** válasza:
71%
3 Nem igaz. Ugyanúgy elkapják mint az oltatlan, csak kevesebb tünetet produkál "állítólag
2021. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
30%
Az oltáspártiak miért kajálják be a rájuk tervezett fake newsokat, amikor sokszor ők vádolják ugyanezzel a médiát?
2021. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!