Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol van a szolászszabadság...

Hol van a szolászszabadság határa?

Figyelt kérdés
pl. ha azt mondom hogy feketék és a homokosokra, cigányokra hogy nem emberek akkor antiszemita vagyok? De ha ugyanezt a keresztényekre, esetleg a határon túli magyarokra, akkor védekezni kell a vélemény szabadságot?

2021. júl. 14. 07:40
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

#30

De, pont olvastam.

Nyugati fényt is olvastam, hogy tudjam az milyen, ahogy 888-at is olvastam.


Veled ellentétben, láthatóan én tájékozott vagyok, ha már annyira kötözködni akarsz.

2021. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Ha olvastad volna, akkor tudnád, milyen cikkeket írnak. Ha már itt tartunk, én kurucon kívül origót és hvg-t szoktam olvasni, de igazat általában csak a kurucon.
2021. júl. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
0%

#32

Ja, hogy mit olvasok? Mérce, hvg, telex, magyar hang, 24.hu, átlátszó, általában ezek írnak igazat.


Kíváncsiságból olvastam: 888, origo, kurucinfo, lokál. Ezek még nem igazán írtak igazat.


Amúgy de, olvastam, csak az igazság nem úgy működik, hogy te eldöntöd, hogy mi az igaz, hanem a bíróságon, ha perelik, akkor eldöntik, hogy igaz-e.

A kurucinfo kifejezetten ritkán írt értelmes cikkeket, szóval téged láthatóan jól átvertek.

2021. júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Ja, hogy szerinted a hvg meg a telex igazat ír? Akkor már mindent értek :D
2021. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

#34

Elmondtam, nem szerintem.

Meg lehet nézni minden évben, hogy hány pert buknak ezek az oldalak, mivel a fővárosi törvényszék ezt kiadja.

Vagyis TÉNY, hogy nem hazudnak és nem én állítom ezt, veled ellentétben, aki olyan "okos", hogy el tudja dönteni egy cikkről, hogy igaz-e vagy sem, akkor is, ha nem ért az adott területhez vagy nem volt jelen az adott eseményen, amiről írnak.

2021. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
A bíróságok még mindig a libsik kezében vannak, ezért nem buknak annyi pert, mint a fideszes oldalak, hiába hazudnak legalább annyit. Amúgy a kuruc.info hány pert veszített el?
2021. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

#36

Sajnos megint hazudsz. A bíróság - még részben - független.


A kurucinfo-val igazából sokkal nagyobb baj van, mint néhány per, simán hazudnak megállás nélkül. Nagyjából 888 szinvonalat hoznak.

2021. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Tudom, mit jelent liberálmarxista nyelven az, hogy "független". Mindent, csak nem azt, hogy valóban független.

Az előbb azt írtad, azért nem hazudik a hvg meg a telex, mert nem vesztettek (sok) pert hazudozás miatt. A te logikád alapján akkor a kuruc.info sem hazudik.

2021. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
49%

Az igazság nem attól igazság, hogy a bíróság kimondja róla. Az csak egy ideális világban lenne így. (Mármint, hogy a bíróság mindig a tényleges igazság mellett dönt.)

Mai napság pedig nincs sem független média, sem etikus újságírás.

Ez nagyon szomorú, de sajnos így van.

2021. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!