Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed hogy az LMP...

Mi a véleményed hogy az LMP színes bőrű embert indít polgármester jelöltnek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 16:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
4%
Ez a gond, hogy most megint ugyanott tartunk. Megint az jött elő, hogy az magyar, aki annak tartja magát. De áhh, már nem mondok semmit, úgyis tudod mit írnék le megint.
2010. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:

Jó. Akkor a mai naptól fogva szarvas vagyok.


Azt hiszem túl nagylelkűen bánnak a magyar jelzővel.

Ez az "az vagy aminek tartod magad" hozzáállás is csak a liberálisok rögeszméje. Sajnos van valami kis elmebajuk. Nem tudom miben gyökerezhet. Talán soha nem tudtak beilleszkedni egy közösségbe, ezért megpróbálják azokat szétzúzni.

2010. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
0%

6 OLDALNYI FÖLÖSLEGES VITA! -.-

Az a véleményem, hogy eddig ún. magyarok voltak jelöltek és polg.mesterek! Ha ebből indulok ki, akkor jobb a néger jelölt! :D

2010. aug. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
Azzal ne törődj. Egyébként szerintem a "színes bőrű" még "sértőbb" is, mint a néger.
2010. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
100%
Igen szines boru meg sertobb. Del Afrikaban az. Egyebkent neger helyett most azt kell mondani, hogy sotet boru. A US prezidentje nem neger es nem fekete, hanem szines. Anyja feher. Na persze igy tobb eselye volt megnyerni a versenyt, hogy feketeztek. Amcsiban is van hely ahol fehereket nem engednek be. Meg mindig van vagy 20 iskolajuk, ahol feherek nem tanulhatnak. Amikor egy fekete mondja hogy neger, az elfogadhato, olyan aranyos, sajatmaga mondas, de ha feher mondja, serto. Nahat most mi van?
2010. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
5%

Az igazat megvalva semmi.

Ha fekete embert akar indítani akkor indítson.

Az csak a Vona félék hülyesége, hogy ki magyar meg ki nem az.

2010. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
65%
Éljen a multikulturalizmus! Éljenek a négerek! Éljenek a cigányok! Éljenek a zsidók! Le kell törni a magyar kirekesztőket! Le a fehérek népirtó fasizmusával! Én támogatom az ötletet! Sőt! Minden köztisztviselő legyen bevándorló!
2010. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
Az a magyar, akit a (kompetens) többség annak tart.
2010. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
Én eddigi tapasztalataim alapján ki merem jelenteni, hogy aki nem fehér az nem is magyar. De még csak nem is európai.
2010. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
Multikulturizmus nagyon szep, es jol hangzik, papiron. Erre mar minden orszag rajott ahol bengedtek a mas szinu es faju embereket.
2010. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!