Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed hogy az LMP...

Mi a véleményed hogy az LMP színes bőrű embert indít polgármester jelöltnek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 16:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
25%
Pont ezt mondom. A származásunk alapján mi is idegenek vagyunk. Ne bízzuk a magyarokra Magyarországot. Logikus.
2010. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:

Bizony a kínaiak 200.000 helyet csak 2.000 évvel az előtt voltak a rokonaink. Hű de mennyivel jobb. Ettől még kínai, és nem magyar. Persze most megint jön az akadékoskodás, hogy de mi a magyar, mintha még életedben nem találkoztál volna eggyel sem.


Egyébként meg ázsiait már csak azért sem választanék, mert a sok üzleti érdekeltségük miatt túl nagy lenne a kockázat, hogy a magafajtának kedvez.

2010. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
Magyarországon a magyarok az idegenek? Remélem, hogy csak megjátszod a hülyét, mert ha nem, akkor komoly bajok vannak.
2010. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
8%
Te nagyon beszűkült vagy, ha azt hiszed hogy minden nép gondolkodását a rasszok határozzák meg. Itt a bizonyíték, kur.vára nem értek veled egyet, mégis magyarok vagyunk.
2010. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:

19:19

Hegy ekkora hülyeséget fogsz mondani, arra rémálmaimban sem gondoltam volna.

A magyar idegen a magyaroktól. Miért lenne ez. Mert belénk olvadtak más népek? De hát mások olvadtak belénk, nem mi másokba. Különben nem magyarnak neveznének minket.


Na befejeztem. Interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia.

2010. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
0%
Egy szóval se mondtam hogy idegen. Papíron aki magyar, az magyar. De ha a népvándorlást vesszük alapul az lenne a logikus, ha most pici mongol emberkék járkálnának az utcán. Mégis minden rasszista turbómagyar utál minden ázsiait... az ősei népét. Így már fehérnek tartják a magyart, teljesen tévesen. Te így gondolod, én meg úgy, hogy annyira hagyományőrző vagyok, hogy legyen mindenki ázsiai, aztán fúj fehér.
2010. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:

"Papíron aki magyar, az magyar."


Tehát akkor egy afrikai bevándorló, aki magyar állampolgáságot kap, az magyar, de egy felvidéki magyar, akinek csak szlovák állampolgársága van, az nem magyar?

2010. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
0%
Az szlovák. Az ősei magyarok voltak, ennyi. Mi különböztet meg egy magyart mondjuk egy némettől? A hazaszeretet? Egy afrikai nem szeretheti Magyarországot? Vagy most komolyan, tényleg azt hiszed, ha megvágod magad piros-fehér-zöld vér fog folyni?
2010. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:

Akkor menj el ún. Szlovákiába, és mond meg egy ottani magyarnak, hogy ő márpedig szlovák. Szerintem a minimum, hogy leüvölti a bőrt az arcodról, de lehet, hogy kapsz egy jó palóczos pofont.


Nem az számít, hogy mi van a személyidbe írva. Nem az tesz magyarrá, vagy szlovákká. Ha szerinted csak ennyi a magyarság, akkor ints búcsút és írasd át azt a kis szót valami másra. Nem fogsz hiányozni.

2010. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
0%
Kérhetnék mellé érvelést is? Én leírtam miért gondolom azt, amit. Te nem. Mi van, ha az az afrikai vágna pofon ha azt mondanád neki, hogy nem magyar?
2010. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!