Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed hogy az LMP...

Mi a véleményed hogy az LMP színes bőrű embert indít polgármester jelöltnek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 16:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
9%
mellesleg a relatív többség a betelepítéseknél nem ezt sugallja. Remélem azért tudod miről beszélek.
2010. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
34%

18:08

Érvelni nem tudsz, csak vagdalózni?

2010. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
37%
Mellesleg igen, élnek itt magyarok. Magyarok, papír szerint. Rassz szerint már nem. Rassz szerint nem vagyunk különbek mint a német, angol, francia, sőt a Szlovák népek.
2010. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
23%
Mire érveljek? Érveket tőled sem hallottam, csak megalapozottság nélkül megkérdőjelezel valamit, aztán az asztalt verve bizonyítékot követelsz. Tartsak neked mitokondriális genetikaórát? Nekem innentől elég, ha szarok a fejedre.
2010. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
33%

A hunok eredete pontosan nem ismert, de feltételezések szerint a hsziungnuk (hiungnuk) leszármazottai lehettek, akik fél évezreden át uralták Belső-Ázsia keleti területeit. (Kínai: 匈奴, pinjin: xiōngnú, egykori ejtése kb.: hiungnu, közelítő mai kiejtés: hsziungnu.) A hsziungnuk birodalma az i. e. 3. századtól a 2. századig állt fenn. Állandóan hadban álltak a kínai seregekkel, ami a kínai nagy fal felépítéséhez is vezetett. A korai Han-dinasztia uralkodója végül legyőzte őket, és ekkor két részre bomlott a hsziungnu törzsszövetség. A nyugati águkból származhattak a hunok,egyes vélemények szerint az avarok és a magyarok.


forrás: [link]


Én jobban hiszek ennek, mint neked. Ha meg tudod kérdőjeleni, és értelmesen, talán miattad még a történelem könyveket is átírják. Amíg volt olyan korszak, amikor a magyarok csupán relatív többségben voltak (vagyis több volt a külföldi mint a magyar), addig ne mondja nekem senki hogy nem tudott a hun nép teljesen beolvadni. Nem is beszélve a népvándorlás során ért török hatásról, és a többi.

2010. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
0%

"Feljegyzéseket nem hagyott, de a hazatérése utáni 8 nap alatt, amennyit élt, beszámolt utazási tapasztalatairól. Elsőként hozott hírt a keleti magyarokról, akik közül néhánnyal találkozott, és elmondták neki, merre laknak az óhazában maradt magyar törzsek."


forrás: [link]


ezek után viszont én is vagdalózok: szo.pj le.

2010. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
71%

ezt vártuk lmp .....



üdv fekete Magyarországban

2010. aug. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
55%

18:33

De nem fér bele abba a fa fejedbe, hogy itt nem a származásról van szó, hanem arról hogy a négereknek ]{urvára de semmi köze a magyarokhoz! Ha a Marsról származtatjuk magunkat akkor sem! Érted, vagy rajzoljak folyamatábrát?

2010. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
0%
Aztán akkor mi van ha néger? Egy kínai jobb lenne?
2010. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
41%

"Aztán akkor mi van ha néger? Egy kínai jobb lenne?"


Nem, az se lenne jobb. Egy magyar jobb lenne. Ne bízzuk már a sorsunkat idegenekre.

2010. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!