Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lakásunkat hogyan tudnánk...

Lakásunkat hogyan tudnánk felvirágoztatni?

Figyelt kérdés
Van egy nagy, félig felújított, aránylag szép lakásunk, de iszonyatosan nagy a rendetlenség, meg a káosz. Négyen lakunk benne, ha elkezdünk rendet rakni, akkor a háromból egy ember biztosan a kidobandó tárgy útjába áll, hogy az kell neki (Soha nem is kellett, nem is fog.) Ha meg takarításról van szó, az megy, csak fél nap múlva ugyanúgy néz ki, mint előtte. :( Régen volt bejárónőnk, de már nincsen. Mit tegyünk?
2015. júl. 17. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszumokat kell kötni, illetve valami lomtároló helyiséget biztosítani. Családi háznál ezért jó a padlás, pince, mellékhelyiségek.
2015. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

nekem volt egy rész a szobámban, ahol volt egy kis asztalkám, varrógéppel, anyagokkal, cérna, tű... festővásznak, ecsetek, festékek.. csupa ilyen csináld magad cuccok... baromi nagy fejetlenség volt ott :) aztán vettem egy halom dobozt és mindet szépen belepakoltam. azóta rendezettnek látszik minden, attól függetlenül hogy a dobozokban rendetlenség van.

[link]

[link]

Ezek szerintem jó ötletek, jó nagy dobozokba belepakolni.

2015. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
a dobozokra meg ráírni, kinek a cucca, meg mik vannak benne.
2015. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ez a dobozolás jó ötlet. :) Köszi!
2015. júl. 17. 16:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!