Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A férjemmel a közös lakásunkat...

A férjemmel a közös lakásunkat tervezgetjük. Hogyan egyezhetnénk meg?

Figyelt kérdés

Mint kiderült a közös otthonunk stílusáról teljesen más elképzelésünk van.

én világosabb,fényűzőbb lakást képzelek el fényes,csillogó dekorációkkal.A férjem meg minél sötétebb színeket választana,és semmi fényűzést nem rakna a lakásba.


valami ilyesmit képzeltem el :


[link]


a férjem pedig :


[link]



2014. júl. 14. 13:36
 1/6 anonim válasza:
100%
Legyen ilyen is meg olyan is. Nem egy szobából áll a ház.:)
2014. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A két szoba közt tényleg nagy a különbség! Viszont egyiket se tudnám elképzelni egy 2-3 gyerekes családnak, vagy akár csak egy férj-feleség párosnak! Az első nagyon csajos a párnák, falmatricák, és oldalt annak az üvegnek a mintája miatt, a második pedig tipikusan pasis, sötét színek mindenhol, italbár, stb.

Szerintem ne erőltessétek egyik stílust sem a másikra, mert a másik nem érezné jól magát. Mivel nem ismerjük sem az anyagiakat, sem más lehetőségeket, ezért azt javaslom, hogy nézegessetek más képeket, és annak alapján alkossatok egy harmadik stílust, ami mindkettőtök számára tökéletes, és ha később majd lesznek gyerekeitek, nekik is megfelel. ;)

2014. júl. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Mindkét stílusnak akkor lenne értelme, ha külön élnétek. Az egyik nagyon nőies, a másik nagyon férfias. Lehet, hogy érdemes lenne lakberendezőt hívni, hogy az összhatás ne "essen szét".

Mutatok párat, ami szerintem a kettő között van:

[link]

[link] - ez elég sötét, de nőies is

[link]

[link]

[link]

Jó szívvel ajánlom figyelmedbe a térkultúra blogot, ezek a képek is onnan vannak. Nagyon sokfélét lehet találni, és rengeteget.

2014. júl. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előző jókat linkelt, nagyon szépek! ;)
2014. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 plajer tibor ***** válasza:
100%
én is a HARMADIK felet javaslom bevonni...... LAKBERENDEZŐ, BELSŐÉPÍTÉSZ .... egyszerűbb mint jól összeveszni.
2014. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

1) Ezek a képek jól mutatnak egy katalógusban, de biztos, hogy hétköznap is tudnátok benne élni? (Egyébként az előttem linkelő Válaszadónak a 4. linkje tetszett az összes közül; azért nappali fényviszonyok mellett is megnézném)

2) Milyen környezetben van? Falusi parasztház (modernizálva) vagy új (0 km-es) ház/lakás. Ez fontos.

3) Mely korosztályt képviselitek? Jövőbeni terveitek?


Nekünk (én + a feleségem) mindig világos lakásunk/ helységeink voltak. Ha fiatalok vagytok, akkor nektek is ajánlom, főleg egy nappaliban, ahol a napotok 75 %-t töltitek. Egy háló lehet kicsit sötétebb, meghittebb. Gyerekszoba (ha van) vidámabb, élénk színekkel, falmatricákkal. Ha festettek, akkor nyugodtan keverjétek a színeket, feldobja a lakást.


Mint az elején írtam, sok mindentől függ a berendezés, én (gyaníthatóan fiatalok vagytok) helyetekben a tágas tér - modernebb (nem ultramodern) kombóban gondolkodnék.


Utolsó szempont: pénztárca mélysége...

2014. júl. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!