Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színűre meszeljük a...

Milyen színűre meszeljük a lakásunkat?

Figyelt kérdés
folyosó,ebédlő,konyha,nappali
2009. júl. 6. 16:51
 1/9 anonim válasza:
100%
Én a törtfehéret szeretem, neked milyen szín tetszik?
2009. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
zöld, narancssárga, kék, világoslila, mit milyenre meszeltetnél?
2009. júl. 6. 21:08
 3/9 anonim válasza:
Hát ez sok mindentől függ! Ha a bútort most veszel bele újat, akkor könnyebb, de ha azok már adottak, akkor ahhoz kell igazítani a színeket! Bár a semleges színek mindenhez mennek! Én úgy csinálnám h a folyosót világos citromsárgára, az ebédlőt világosra (bodza+fehér) nekem ez bejött, a konyha fehér, a nappalit meg olyan 120magasságban bordó felette meg világosra-tört fehérre Ez az én véleményem de a te ízlésedet te tudod és próbáld összehangolni a bútorokkal akkor szép egységes lesz a lakás.
2009. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
nálunk egyfajta szin van. a szobák élénk narancs a nappali világis narancs vagy barack.. nekem nem tetszik ha el van csicsázva mintha pl. lila egyik helység zöld másik narancs harmadik. ezek már ütik egymást!zöld kék lila amugy sem divat. nekem nagyon csúnya szin szerintem falon.
2009. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én vaj színűre szeretném festettni a miénket, ahhoz minden megy, de nem unalamas fehér, mégis üde, tiszta érzet.
2009. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem rossz ízlésed van! tesztek valamilyen mintát is bele?
2009. júl. 7. 16:54
 7/9 anonim válasza:

Nálunk a konyha és az előszoba antikolt napsárga, tört felszínnel és mosható felülettel.

A konyha plafonig ilyen, az előszoba 120 magasságig, ott brdür zárja és felette halványsárga.

Az nagyon szépen mutat.

Első válaszolo voltam.

2009. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
örülök hogy megint írtál, írj nyugottan ha eszedbejut valami
2009. júl. 7. 21:23
 9/9 anonim ***** válasza:

a "nem rossz ízlésű vagyok", én csak felső bordűrt tennék, mert sok a bútor, kép, szőnyeg..., az erős színek rendetlenség érzetet eredményeznének. Ha kevésbé zsúfolt a szoba, akkor lehet játszani a fal színekkel (szerintem).

Ja, másik tuti, mindenhez illő, nem hivalkodó szín a cappucino, esetleg a bézs szín.

2009. júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!