Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendezzem be az új...

Hogyan rendezzem be az új szobám egy kicsit rockeresebben?

Figyelt kérdés
új lakásba költözünk, és szeretnék egy olyan szobát amiben jól érzem magam. 15 éves lány vagyok. úgy terveztem h veszek guns n' roses-os, tankcsapdás és metallicás posztereket. Fekete bútorokat szeretnék de nincs ötletem a fal színére. gondolkoztam a piroson, de az falszínben kicsit erős lenne, a fehér meg a sok fekete mellett elég vakító lenne. van ötletetek?

2014. okt. 19. 22:55
 1/6 anonim válasza:

fehér tapéta fekete mintával vagy bézs, bézs mintás tapéta,valami halvány barna, nem rég láttam tök szépeket az obiban volt piros is ;) mondjuk én a fekete után kék párti vagyok de hát ízlések és pofonok :D úú volt egy baromi szép fekete tapéta is *.* de ha fehér a fal akkor a poszter jó ötlet, akár te is rajzolhatsz valamit vagy egy lapra, szép betűkkel ráfirkantod a kedvenc bandáid neveit, dalszövegeket, van egy csomó ilyen kép a neten. esetleg ráfestesz valami rockereset a falra (pl banda logo) vagy (ez most nem tudom hogy jutott eszembe) egy régi fekete pólódat (minél rockeresebb annál jobb) kicsit szétszaggatod es felrakod a falra mint valami faliszőnyeg :D keress rá neten (angolul, úgy több a jó találat esélye ;) ) vagy ha van we heart it-ed akkor ott is találhatsz tuti ötleteket ;) ha eszembe jut valami, akkor szólok :D

14/l

2014. okt. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm sokat segítettél!:)
2014. okt. 19. 23:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is tapétát javasolnék, vagy esetleg, ha van egy kis kézügyességed, akkor nyomtattass A3-as papírokra rockegyüttesek logóit, majd vágd ki őket negatívba, hogy egy sablont csinálj belőlük, és fesd fel a falra feketével! Ez még a pirossal is jól mutatna (szerintem).


Gondolkozz el a szőnyeg, a függönyök, az ágytakaró színén.


Talán kicsit extrém, de ha tudnál szerezni jó sok sörös vagy üdítős doboz nyitófület, akkor király lámpaburát lehetne belőle készíteni a mennyezetre, így:

[link]

[link]

2014. okt. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
világosabb barnás árnyalatokra plusz egy szavazat
2014. okt. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia! Szerintem is egy bézs/fehér fal lenne a legjobb és a kiegészítők (párna, függöny, ágytakaró, szőnyeg...stb.) lehetne piros vagy mentol színű. A falra CD lemezeket is ragaszthatnál a posztereken kívül. Mondjuk gitár alakú polcok vagy valami gitáros is jól mutatna. Egy nagy szöveg, ha "beüttök" a falba, és ráakasztasz egy pár szegecses bakancsot, jó kiegészítő lenne.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Remélem segítettem, sok sikert a rendezgetéshez :)

2014. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget!:)
2014. okt. 26. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!