Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendezzem be a 10m2es...

Hogyan rendezzem be a 10m2es hackerszobámat?

Figyelt kérdés

van egy kicsi szobám és arra gondoltam berendezem ilyen hackeresre ti mit gondoltok errõl?

a szoba összes fala az ajtó is hangszigetelt lenne és fekete szivacs borítaná lámpa nélkül vaksötét lenne lenne légkondi ami füt is a világítás meg úgy lenne megoldva hogy csinálnék egy pvc állmennyezetet ami fekete szivaccsal van borítva és lennének benne kicsi ledek amik annyi fényt adnak csak hogy lássak valamit emellett 4normál izzó külön kapcsolható. az asztal billentyüzettartóval lenne és ezen lenne 3 fullhd monitor egy erõs pc-vel világított billentyüzet,egér(minden pro)+hangrendszerrel e felett a falra lenne szerelve egy kissebb lcd tv. bõr forgószék teleszkópos. kicsit hátrébb két oldalon fejmagasságban lenne 2db kék neoncsõ vízszintesen amiknek az alja alufóliázva lenne hogy csak felfele világítson hiszen ott helyezkednének el a poszterek(vagy szexi jellegü vagy számtek jellegü). ja és lenne egy telefondokkoló az asztalnál a szivacsba építeném a 12 konnektoros elosztõ e felett meg egy skenneres laser nyomtató a falra szerelt támasztón. az egyik oldalon a falon lenne egy szekrény amin dossziék lennének papirokkal benne pedig kütyük kábelek wifiantenna gps minden ami kell. lenne az ajtó mellett egy lávalámpa,ledes falióra,és persze egy kis hütõ is a frissítõ italoknak,egy kissebb tükör egy fém szemetes. az ajtó mágneskártyás lenne. a kérdés:mibõl legyen a talaj? az nem lehet szivacsból... +szerintetek ezt mennyibõl lehetne összehozni? a pcben legjobb intel proci 32gb ram 4gb video 2tb sata 512gb ssd. legjobb lap hütõ,átlátszó ház neonnal.


2014. okt. 5. 22:00
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%

van egy kicsi szobám és arra gondoltam berendezem ilyen hackeresre ti mit gondoltok errõl?


Idáig olvastam, és azt gondoltam. Létezik még ilyen hibbant ember? Háát.. sok sikert.

2014. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
az állmennyezet nem pvcbõl lenne ez hülyeség hanem OSB lapból kösz a biztatást
2014. okt. 5. 22:22
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
10 evesen mindenkinek vannak ilyen 'almai', aztan jo esetben kinovik.
2014. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
csak az a probléma hogy én 18 vagyok és olyan ajtó kéne amin nemhallani bent azt se ha valaki dörmböl és a mágneskártya nem kell de normális zárja legyen.
2014. okt. 5. 22:33
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az valoban problema, ha 18 evesen ennyire gyerekes gondolkodasod van. De nem nekunk, hanem neked...
2014. okt. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
demost ez mért gyerekes? kell néha a dizájnra is adni.
2014. okt. 5. 23:15
 7/25 anonim ***** válasza:
Szerintem még legyen egy menekülő útvonal. Esetleg egy csapó ajtó a szoba közepén vagy még jobb a sarkoban, hogy ne kelljen férre lökni mindent ha menni kell. Na? És kint Buksi kutya háza mellett tudnál kijönni amire senki sem számít. :D Elég menő lenne. :D
2014. okt. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 M1A1 válasza:

A filmekből szedted ezeket a hülyeségetek? :D Ott a hackelést keverik a "lenyomok egymás után 200 billentyűt és 3-at kattintok" fajta szerencsétlenkedéssel. :)


Egy igazi hacker "szobájában" szerintem ezeknek a cuccoknak a fele sincs...


Esetleg egy kisebb LAN és/vagy WiFi hálózat tesztelésre néhány géppel... Vagy mobillal, attól függ. De hangszigetelés?! Mágneskártya?! Filmes fogás... Egy hackernél inkább ilyesmit kell elképzelni: [link]

2014. okt. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 M1A1 válasza:
U.I.: Csak persze kevesebb géppel, és valamivel rendezettebben. :)
2014. okt. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
nemtom megnyitni a linket de most õszintén te mennyire értessz ehhez? hangszigetelés külsõ zajok tompitására kellenek.
2014. okt. 6. 02:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!