Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendezzem be a 10m2es...

Hogyan rendezzem be a 10m2es hackerszobámat?

Figyelt kérdés

van egy kicsi szobám és arra gondoltam berendezem ilyen hackeresre ti mit gondoltok errõl?

a szoba összes fala az ajtó is hangszigetelt lenne és fekete szivacs borítaná lámpa nélkül vaksötét lenne lenne légkondi ami füt is a világítás meg úgy lenne megoldva hogy csinálnék egy pvc állmennyezetet ami fekete szivaccsal van borítva és lennének benne kicsi ledek amik annyi fényt adnak csak hogy lássak valamit emellett 4normál izzó külön kapcsolható. az asztal billentyüzettartóval lenne és ezen lenne 3 fullhd monitor egy erõs pc-vel világított billentyüzet,egér(minden pro)+hangrendszerrel e felett a falra lenne szerelve egy kissebb lcd tv. bõr forgószék teleszkópos. kicsit hátrébb két oldalon fejmagasságban lenne 2db kék neoncsõ vízszintesen amiknek az alja alufóliázva lenne hogy csak felfele világítson hiszen ott helyezkednének el a poszterek(vagy szexi jellegü vagy számtek jellegü). ja és lenne egy telefondokkoló az asztalnál a szivacsba építeném a 12 konnektoros elosztõ e felett meg egy skenneres laser nyomtató a falra szerelt támasztón. az egyik oldalon a falon lenne egy szekrény amin dossziék lennének papirokkal benne pedig kütyük kábelek wifiantenna gps minden ami kell. lenne az ajtó mellett egy lávalámpa,ledes falióra,és persze egy kis hütõ is a frissítõ italoknak,egy kissebb tükör egy fém szemetes. az ajtó mágneskártyás lenne. a kérdés:mibõl legyen a talaj? az nem lehet szivacsból... +szerintetek ezt mennyibõl lehetne összehozni? a pcben legjobb intel proci 32gb ram 4gb video 2tb sata 512gb ssd. legjobb lap hütõ,átlátszó ház neonnal.


2014. okt. 5. 22:00
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
azt hogy mennyire értessz ehhez azt nem úgy kérdeztem hogy segits nekem hanem a magyarázkodásra hogy a fele sincs...
2014. okt. 6. 03:46
 12/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha azt a linket sem tudod megnyitni, mit akarsz hackerkedni???


Én egy 34 éves nő vagyok, mégis rájöttem, hogy kell megnyitni.


De bemásolom neked:


[link]

2014. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

na tudod mit, szetszedem a 'remek' otletedet (kerdest ugyanis nem tettel fel, csak felsoroltad mi lesz majd szerinted a 'hackerszobaban').


- hangszigeteles: minek is? ha 'hackeles' kozben jon a TEK, max. akkor fogod meghallani, amikor kitepik a fuledbol a dugot es a hatadra terdelnek. okooooos.....

- lampa nelkul vaksotet, meg legkondi: aha, es honnan jon be friss levego, ha amugy hangszigeteltel is mindent? 10nm-es helyisegben par ora alatt elfogy az oxigen, azt' csodalkozol hogy raaludtal a billentyuzetre

- LED-es vilagitas: nagyon jonak tunik, csak epp a szemed fog kiesni kb. fel ora utan a koromsotetben, vibralo monitorok mellett. minek kellenek akkor a normal izzok?

- 'minden pro' na itt bukik ki a dolog, hogy fogalmad nincs az egeszrol, milyen 'pro'? Szerinted egy 'hacker' milyen billentyuzetet hasznal? Elarulom: simat, amin lehetoleg keves zavaro gomb van. Eger a 'hackeleshez' igazabol nem is kell.

- szexi poszter LOL ROTFL emberke, not kozelrol meg nem lattal, de 'hekker' mar vagy....

- telefondokkolo: aha, beepitett. mekkora otlet, egeszen az elso telefoncsereig

- nyomtato, dossziek??? MINEK? ember, IT-ban dolgozom, EGYETLEN dossziem nincs.

- GPS a szobaba, na az nagyon kell :)

- lavalampa: romantikus hangulatnak, amikor a LED-ek nem adnak eleg fenyt a poszternek?

- magneskartyas ajto, lezart ablak: aha, es ha menekulni kell, mit csinalsz? szublimalsz a nemletezo szellozodon keresztul?

- a talaj a fentiek fenyeben akar dongolt fold is lehet.

- na figy, 'legjobb PC': 1 processzorral? 4GB VGA, 'hackerkedeshez'? a tobbi meg csak parasztvakitas, nem ezektol jo egy gep.


Menj szepen vissza tologatni a jatekautoidat.

2014. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 kovpet ***** válasza:
100%

Tudod, én IT-val foglalkozom és részben a biztonsági vonatkozásaival is, így van szerencsém ismerni néhány hackert. (Amúgy a szó jelentése megvan? Mert nem az, amire gondolsz.). Bár mivel munkaügyben ismerem őket, az otthoni szobájukat jellemzően nem láttam, de a munkahelyük nem úgy néz ki, mint azt leírtad. Hangszigetelés az nincs, világítás viszont van. :)


Előbb legyen meg a szekértelem, utána ráérsz a lakberendezésen gondolkodni :)

2014. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ne húzzátok már annyira szegényt, hát nem látjátok, hogy a poszterjét akarja ledvilágítással meghackelni? :D A bőr forgószék nagyon fontos egy hackernek, anélkül nem is hacker a hacker.

Nekem bejön amúgy a leírás alapján, én is ilyen elbújós voltam kiskoromban :) Legalább vannak terveid, még ha abból is kell építkezned, amid van. Majd 30 környékén majd te is elunod a lukadat, és akarsz majd valami normális, saját lakást vagy házat is, abban azért jobban fogod érezni magad. Inkább arra kezdj el gyűjteni már most, meglátod, meghálálja majd, ha már most elkezdesz rá gyűjtögetni.

2014. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
2014. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:

Ember, megkérdezted, hogy hogy rendezd be, de közben a leírásban szépen megválaszoltad magadnak.

A másik az, hogy ez egy gamer szoba, nem hacker szoba.


Én is valahogy így akarom, de:

Lednek elég ha posztert megvilágít, meg a gépnél legyen egy kis led, hogy jó legyen.

A gép meg persze full felszerelve a hangtól a mikrofonig, a videókártyán keresztül a processzorok földjéig.

De leírod azt is hogy laser nyomtató.

Nem tök mindegy?


Meg ez a gép, amit itt leírtál....

Nem tudom hogy hogy van erre a szobára 2 milliód zsebből, de kb. annyiba jönne ki.


De ez a gép is rohadt felesleges.


i5 proci, 8gb ram, 120gb ssd, 1-2TB HDD, 2GB VGA meg egy szimpla gépház, amibe minden belemegy.


Ez totál felesleges, amit itt leírtál, az a NASA-nak jó lenne, de nem neked, aki nem hiszem, hogy sokat ért ezekhez, mert ilyet mgfontolt felhasználó nem vásárol össze.


15/F

2014. okt. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

Sok a felesleg, csak ez a baj, amúgy minden jó lenne, mert ki ne fogadna el egy ilyet.


Amúgy utolsó vagyok, amit leírtam hogy milyen alkatrész lenne elég a gépbe, amellé egy pár év múlva még 2GB vidikari, meg még ram, meg persze tápegység, mert több kell neki.

Remélem nem leszel hülye..

2014. okt. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"mert ki ne fogadna el egy ilyet"


Mondjuk aki elmúlt 18 ÉS nem szűz?

2014. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Ezzel mire célzol?

Hogy nekem nem való, mert 15 vagyok és szűz?

A kor az csak szám, a gépekhez viszont érteni akármikor lehet.

Ha nem erre célzol, akkor bocsánat

2014. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!