Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendezzem be a 10m2es...

Hogyan rendezzem be a 10m2es hackerszobámat?

Figyelt kérdés

van egy kicsi szobám és arra gondoltam berendezem ilyen hackeresre ti mit gondoltok errõl?

a szoba összes fala az ajtó is hangszigetelt lenne és fekete szivacs borítaná lámpa nélkül vaksötét lenne lenne légkondi ami füt is a világítás meg úgy lenne megoldva hogy csinálnék egy pvc állmennyezetet ami fekete szivaccsal van borítva és lennének benne kicsi ledek amik annyi fényt adnak csak hogy lássak valamit emellett 4normál izzó külön kapcsolható. az asztal billentyüzettartóval lenne és ezen lenne 3 fullhd monitor egy erõs pc-vel világított billentyüzet,egér(minden pro)+hangrendszerrel e felett a falra lenne szerelve egy kissebb lcd tv. bõr forgószék teleszkópos. kicsit hátrébb két oldalon fejmagasságban lenne 2db kék neoncsõ vízszintesen amiknek az alja alufóliázva lenne hogy csak felfele világítson hiszen ott helyezkednének el a poszterek(vagy szexi jellegü vagy számtek jellegü). ja és lenne egy telefondokkoló az asztalnál a szivacsba építeném a 12 konnektoros elosztõ e felett meg egy skenneres laser nyomtató a falra szerelt támasztón. az egyik oldalon a falon lenne egy szekrény amin dossziék lennének papirokkal benne pedig kütyük kábelek wifiantenna gps minden ami kell. lenne az ajtó mellett egy lávalámpa,ledes falióra,és persze egy kis hütõ is a frissítõ italoknak,egy kissebb tükör egy fém szemetes. az ajtó mágneskártyás lenne. a kérdés:mibõl legyen a talaj? az nem lehet szivacsból... +szerintetek ezt mennyibõl lehetne összehozni? a pcben legjobb intel proci 32gb ram 4gb video 2tb sata 512gb ssd. legjobb lap hütõ,átlátszó ház neonnal.


2014. okt. 5. 22:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Arra célzok, hogy egy bizonyos kor és érettség felett az ember nem akar ilyen baromságokat csinálni a szobájával.
2014. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Hát ez igaz.

Mondjuk annyit tényleg hogy max. egy kék led a monitor mögé, hogy körülötte a fal kék legyen.

Meg talán a poszter, azt kész, de a hűtőtől a szivacspadlóig az már sok

2014. okt. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Én így akarom egyébként:

Van egy 4x3-as szobám.

Az egyik 4m-es részén középen megyünk be szemben az ablak.

Balra az ágy az éjjeliszekrénnyel, meg egy kisebb szekrény.

Jobbra a gép egy 23,6-os TV/Monitorral.

Meg egy ruhászekrény.

Szimpla szőnyeg, pár poszter, a monitor mögött egy LED, meg talán unalmamba ledet a poszterek fölé.

Meg persze a füles, az állványos mikrofon, gamelésre alkalmas cuccok, wifi, persze reális árúak, nem vagyonok.


Lehet leírtam a felesleges részét.

Ebből kell a komplett gép MINDENESTÖL XD, meg a LED meg a poszter, ennyi azért szerintem teljesen oké.

Gépet nem nagy cucc ma már venni, itt nem az árra gondolok, ledet meg megint, posztert is.

Belseje a gépnek valahogy úgy fog kinézni, amit már leírtam hogy 2GB vidikari, meg i5 STB.

Mert azért nem kéne hogy megfulladjon a battlefield 4-en meg a következő cod részen.


Az amit leírtál, az kajakra egy full gamer szoba.


Amúgy szerintem csak arra értette hogy hacker kinézetűre.

De akkor elég lenne egy 90.000 forintos gép is, meg szimpla tartozékok.


Ha tényleg megvalósítod, akkor gondolom sokat játszol, mert manapság egy magánszemély gépét a játékok eszik rendkívül magas arányban, mert egyik szoftvertípus sem foglal annyit, meg zabál annyit.

Ha nem játékra, akkor mire kell ekkora gép és ilyen királyi kényelem?

2014. okt. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ez mind jó, de te legalább 15 éves vagy, szóval ez valahol normális. De emberünk állítólag 18 és ilyeneket talál ki, hogy mágneskártyás ajtó meg milyen számítógép.. Szóval na.. Hát szegény..
2014. okt. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Bevallom, lehet én is megcsinálnám annyi idősen is, de nem azt, amit ő írt.

Most abba szerintem nincs semmi baj, ha egy ember (mindegy hány éves) felrak egy LEDet a monitorhoz, meg a poszterhez, 10 percet nem vesz el az életéből, meg egy olyan gép, amit írtam, persze mire eljutok a nagykorig, addigra erősebb config kell, de hobbinak megfelel, akárhány éves valaki.


De amit ő írt, az tényleg sok még egy 10 évestől is

2014. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!