Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes autót friss műszakival...

Érdemes autót friss műszakival venni, vagy rendezzem magamnak?

Figyelt kérdés
Hallottam jót is, rosszat is a friss műszakis kocsikról, már nem tudok dönteni, keressem őket vagy nagy ívbe el kell kerülni?
2014. okt. 1. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért én műszai előtti kocsit vennék...ugyanis az a biztos, ha saját magam nézem át, készítem fel a vizsgára, annak jatt nélkül át kell mennie. sokkal jobban alszik az ember.
2014. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eladásra legtöbbször csak összecsapják a taligákat, "eladásra jó lesz az úgy" felkiáltással. Akkor már mégis jobb ha nem te szívsz a vizsgával! :)

A gányolt, taknyolt dolgok mindig később jönnek elő, és legalább nem neked kell megkenned a vizsgabiztost, annyival is kevesebb a költség.


Szerintem.

2014. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magánszemélynek ugyanúgy áttolják a szarát a vizsgán, nem kell ahhoz kereskedőnek lenni!

Az csak egy ábránd, hogy a magánszemélyek nem vernek át! Persze, hogy átver, magánszemélynek még garanciális kötelezettsége sincs!

2014. okt. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A vizsgaállomásokon tartanak az ellenőrzéstől, ezért ma már nem jellemző az áttolom pénzért hozzáállás. Vannak vizsgáztató ismerősök és mondták, hogy nem kockáztatnak, hogy eljátsszák az állásukat és az engedélyüket, így sem keresnek rosszul, hivatalosan.

A műszaki az mindegy, mikor volt, az állapota a lényeg. Aki smucig, vegye meg közvetlenül vizsga után, de tudni kell, hogy sok rosszabb állapotú autó is simán átmehet a vizsgán, persze nyilván ezek még annyira jók, hogy nem esik le róluk a küszöb és nem füstölnek.


Nem a vizsgát kell nézni, hanem hogy milyen állapotban van éppen az autó. Azt meg a pénztárca dönti el, hogy közepes pénzért közepes állapotot, vagy sok pénzért kiváló állapotot veszel.

2014. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!