Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit változtatnál a házadon?...

Mit változtatnál a házadon? Elosztáson vagy butoron, vagy mindegy mit irsz csak kiváncsi vagyok

Figyelt kérdés
hogy i mit csinálna más hogy az elosztáson vagy melyik bútorod kellene cserélni, minden érdekel.
2009. dec. 28. 01:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát én a szobámat szeretném lilára festeni! :D Kedvenc színem, olyan szép! :D Meg vennék új szekrényt. :D Egyetlen nagyon, mert most 3 kicsi van :(.

Az előszobát kicsit "modernebbre", színesebbre csinálni, mert túl sötét, és a világitás se jó. :(

Konyhát is meg csináltatnám akkor már, nem tudom milyen színűre, de kellenének polcok a falra, és valami vidám színre lefesteném. :D És kéne uj asztal, mert most egy igenlabilis műanyag asztalunk van :D. Valami kicsi, de bohókás :D.

Fürdő/Wc-t kékre szeretném, az olyan jó és szeretem is a kéket. :D És uj kádat is kéne venni>.<

A gardróbot is lefesteném! :O Fehér, és nem szeretem :D.


Nade ehhez apa engedélye és pénze kell, szóval még váratnak magukra az ötleteim. :D

16/L

2009. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!