Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit változtatnál a házadon?...

Mit változtatnál a házadon? Elosztáson vagy butoron, vagy mindegy mit irsz csak kiváncsi vagyok

Figyelt kérdés
hogy i mit csinálna más hogy az elosztáson vagy melyik bútorod kellene cserélni, minden érdekel.
2009. dec. 28. 01:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
legszívesebben lebontanám az egész 3+padlás szintes házat, és egy egyszintes vagy max kétszintes amerikait a helyére
2009. dec. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A fürdőszobában a tetőablakkal kezdenék valamit, mert folyton vizes, becsurog az eső,+ a benti pára lecsapódik, hiába van páaraelszívó is bent. Azt hiszem tavasszal lefestem és csempézem a szélét.
2009. dec. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

hat ez igy nagyon tag kerdes, de roviden nehany tipp:

1. A szineket ugy valaszd ki, hogy a vilagos nagyit, a sotet kicsinyit. Tukor ismet nagyobb terehatast kelt.

2. Szobak szamat is figyelembe kell venni, mert ha keves, akkor a nappali egyszerre a haloszoba is. Ebben az esetben nem tehetsz nagy francia agyat, mert nem marad hely semmire.

3. A konyha az en kedvenc helyem, ezert ott nagyon odafigyeltem minden kis reszletre. Szeretem, ha minden kezugyben van, ezert ugy nez ki mint egy kirakat. Van aki ugy szereti, hogy semmi ne legyen kint, hanem minden beteve a szekrenybe, hogy patika jellege legyen. Mindenki maga donti el, mit szeret.

4. A furdo is fontos hely, jobb, ha meleg van ott is.

5. Nem ajanlom a tul sok szint festes kozben, mert papagaly hatast kelthetsz. En nem igazan szeretem a modern szineket, illetve modern vonalakat.(nem szeretem a kocka hatast, mert skatulyaban erzem magam)

6.Egy helyiseg berendezesenel legyen egy kozeppontod, es az kore epitsd a berendezes tobbi osszetevoit.(Nalam a haloszobaba a sotetito a kozeppont. Az zold szinu, sima fehet fuggonnyel. Mindketto foldig er. A fal feher, az agy es a butort a ferjemmel szerkeztettuk es allitottuk ossze. Bukk szinu minden butor. Az ablakparkany szeles, ezert megtomtem viragokkal. Gyakorlatilag az egesz hazban a termeszet szinei vannak: zold, barna, narancs, krem. Semmi virito, vakito szin, mert az farasztja a szemet.

Vegezetul pedig azt kell eldontsd, hogy a haz, az egy hely, ahol megnyugodsz, pihensz, otthon vagy. Nalunk peldaul nem igazan vannak latogatok, mert szeretjuk az intimitast. Ha valaki akar jonni, altalaban bejelentkezik, es ha akarunk talalkozni a haverokkal vannak kavezok is. Haznal lakunk, inkabb nyaron vannak vendegek, de akkor inkabb az udvaron sutunk valamit kozosen.

Berendezesen kivul fontos szerepet jatszik a szigeteles, alap, tetozet. Ha ezek jo allapotban vannak es jo minoseguek, akkor kulonos gondok nem kene legyenek a kenyelemmel se.

2009. dec. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Megfognám a házat és 180 fokkal elforgatnám.

Jelenleg úgy néz ki, hogy a szobákban délután már villanyt kell kapcsolni verőfényes napsütéses időben is. Cserébe viszont a WC és s spájz fényárban úszik.

2009. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem lakásom van, most újítottuk fel, tehát a színek és a berendezés marad :) minden saját ízlés, szerencsére a legfontosabbaknál nem számított a pénz, így mindennel elégdett vagyok.

viszont! a wc sajna egyben van a fürdővel, ezen akkor sem tudtunk volna változtatni, ha egy valag pénz beleölünk, mivel ilyen a lakás elosztása...

a fekvés sem egészen oké, mert a szomszédom azt mondta, hogy keleti fekvésű a lakás... hááttt.... sztem max ÉK, mivel ide csak akkor süt be a nap, ha a szomszéd házról ideverődik a fény. mondjuk ez napfényes időben mindig így van, csak hát örülnék egy kis igazi napsütésnek. :)

meg persze a virágaim is :)


amúgy nagyon szép helyen lakom, panorámás a lakás (minden este látni a Citadellát :)

2009. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nekem semmi nem tetszett, most ujitás alatt van, mostmeg wc nem tetszik hogyahol van nem oda való. ...:(
2009. dec. 28. 12:59
 7/11 A kérdező kommentje:
2. köszönöm,de én mi denre kiváncsi vagyok,nekünk is van házunk kész van,csak kiváncsi vagyok ki mit akarna kicserélni.... a házán mi nem tetszik meg ilyenek.
2009. dec. 28. 13:01
 8/11 A kérdező kommentje:
vagyis bocs 3. szólt
2009. dec. 28. 13:02
 9/11 anonim válasza:
Hála égnek van házam ami megfelel az igényemnek. Igy van jól
2009. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
kicserélném az összes bútort, és felújítanék.
2009. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!