Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek mennyire "ciki"...

Szerintetek mennyire "ciki" az, ha valakinek még nincs fürdőszobája és benti WC-je?

Figyelt kérdés

De ezt csak akkor lehet észrevenni, ha valaki személyesen elmegy hozzá, ugyanis a tisztálkodást ugyanúgy napi szinten megoldják, mint annak, akinek van fürdőszobája. Tehát a higiéniával semmi gond, rendszeresen tisztálkodnak és soha sem büdösek.


Ti hogyan reagálnátok le azt az esetet, amikor elmentek egy ilyen helyre és amikor WC-re szeretnél menni, elküldenek a kinti (szépen kifestett, tiszta, higiénikus, de) árnyékszékre?


Mit gondoltok erről?


2009. dec. 10. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Én cikinek tartom,mert már nem luxus egy fürdőszoba..

Nem beszélve arról,hogy én nekem is van egy kolléganőm aki ahogy írtad nem koszosak,tiszta ruhában járnak dolgozni,de nincs se wc,se fürdőszoba a lakásban..De a legújabb 200 ezres mobil telefon az megvan neki,és Plazma Tv is..Ez sem érdekel mert mindenki arra költi a pénzét amire akarja,de ne sírjon nap mint nap,hogy nincs pénze megcsináltatni a fürdőszobát!.(pedig a másik kollégánk férje víz szerelő,és ebben dolgozik,és ő is felajánlotta,hogy olcsóbban megcsinálja nekik)persze sosincs erre pénz..(most éppen azt vette a fejébe hogy karácsonyra lízingelni akar egy új drága autót,mert égőnek tartja a Suzuki Swift autóját...

Szóval ilyenkor igenis ciki ha nincs!!!

2009. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

hát elmennék arra a WC-re. azt gondolnám, hogy nem tehetik meg, hogy építsenek egyet, de rendes emberek, mert rendesen tisztálkodnak ahogy írtad.

sok ismerősömnek van fürdőszobája és WCje is de egy ocsmány, mert ott cigiznek, a kád meg vastag réteg kosz.

2009. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
nem luxus egy fürdőszoba??? számoljuk csak össze, csövek, csempe, csemperagasztó, kád vagy zuhany, csaptelepek, munkadíj..stb stb stb. sok családnak ez luxus kiadás pedig.
2009. dec. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Ha még fiatalok és nem régen szerezték a házat, nem ciki. De ha 40-en túl vannak és azóta nem sikerült, akkor ciki.
2009. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk se volt sokáig, mert szegény anyum hiába spórolt rá (két gyereket nevelt), de apám minden pénzt "elivott" sajnos.. :(


Ha most látná, hogy mindkét gyerekének 2 fürdőszobája van és 2 wc-je....!!! (sajnos már régen meghalt).

2009. dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
De luxus a fürdőszoba. Legalábbis vidéken biztos. Nekünk se volt hosszú-hosszú évekig. És igen kellemetlen volt így vendéget fogadni, dehát ez van/volt. Az anyáméknak még ma sincs, kénytelenek egy kis műanyag kádban tisztálkodni.
2009. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

Azt gondolom, hogy ez manapság (21. században!) már nagyon ciki!...


Főleg akkor, ha a szobában meg számítógép és internet van!


Szerintem alapvető szükséglet, hogy a lakásban BENN legyen a W.C. és a fürdőszoba. Nem muszáj sarokkádas, kétmosdós luxus-fürdőszoba, de legalább egy zuhanytálca, mosdó, W.C. legyen... Ez egyáltalán nem nagy luxus!!!

2009. dec. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%

"...De luxus a fürdőszoba. Legalábbis vidéken biztos..."


Én meg azt tapasztalom, hogy éppen vidéken sokkal nagyobb, sokkal drágább házak vannak, mint a városokban...

Elég sok vidéken élő rokonunk van, mi is 20 évig éltünk "vidéken", mindegyik rokonnak emeletes háza van, mi is 100nm-es házat építettünk, plafonig csempés fürdővel és W.C.-vel 30 évvel ezelőtt...


Én kb. 40 évvel ezelőtt jártam olyan vidéki házban, ahol a kertben volt a budi, de ár év múlva ez a család is fürdőszobát építtetett... :D

2009. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem ciki.Én sokáig laktam albérletben olyan helyen,ahol nem volt benti WC,se fürdőszoba( félkész volt a fürdő,de használni nem lehetett még)de egyáltalán nem éreztem rosszul magam emiatt.És ha valakinek igénye van,hogy tiszta legyen,akkor fürdőszoba nélkül is tiszta lesz,viszont ha valaki alapjában igénytelen ilyen téren,akkor hiába a legszuperebb fürdőszoba,akkor sem fog rendesen tisztálkodni.
2009. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
62%
Akkor az ciki,hogy kinti a wc-nk, de van netünk!?!?!? xdxdxdxd
2009. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!