Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Leszakadt az ágyam, de nincs...

Leszakadt az ágyam, de nincs pénzem most venni egy újat. Ciki lenne, ha a földön aludnék? L/18

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 01:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%
kinek lenne ciki? saját magadnak biztos nem, másnak meg nem kell elmesélni. de ha van párod, biztos ő sem fogja cikinek tartani, és ha esetleg feljön hozzád valami ismerős, barát, nyilván ő sem fog fennakadni a dolgon, ha elmagyarázod neki, hogy mi van. szóval szerintem cikinek abszolút nem ciki, max kényelmetlen.
2010. máj. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
77%

XD XD XD XD XD hát egszerű kiveszed a matracot és földre teszed és így alszol .....XD XD XD HAHA


nálam is leszakadt amikor épp párommal 3napig keresztül folyton szexeltünk(ez már jó 10hónapja törént)......XD XD

2010. máj. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem például nem ágyam van,hanem az Ikeában vettem egy nagyon lapos farácsot,és azon van a matrac.Sokkal jobban szeretek így földközelben aludni,ráadásul egy nagy ágy elfoglalná az összes helyet.Sokkal kuckósabbnak érzem ezt így:)
2010. máj. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne ciki? : D

én gyakran a földön alszok így is pedig van ágyam, mert a föld sokkal kényelmesebb!

19N

2010. máj. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
70%
Igen, nagyon ciki lenne. Inkább aludj a kádban... :)
2010. máj. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
84%

Mi most költöztünk le a földre :))

Több a hely :)

2010. máj. 25. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ha még 1x beszakad alattunk az ágy,akkor énis fogom magam és ágykeret kuka,és alszunk a matracon...nagy ágy csak az ilyen ágyrácsos olcsó,de ilyen többet nem kell,többit nem tudom kifizetni,akinek nem tetszik,az vegyen nekem jóminőségű ágyat...
2010. máj. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is egy földre rakott matracon aludtam. Az sokkal kényelmesebb nekem.
2010. máj. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ezer éve földön lévő matracon alszom. főleg, hogy az összes eddigi barátom 100kg fölött volt/van :)


egyébként, igen, nagyon ciki, azonnal menj el a z ikeába, és lopj egy ágyat! :P

2010. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megnyugódtam!Jó volt a földön aludni,de kéne mellé egy masszás is:P
2010. máj. 26. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!