Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nagyon ciki, hogy a szobából...

Nagyon ciki, hogy a szobából megyünk be a wc-be? Igazából nem igy lett tervezve

Figyelt kérdés

Szóval van egy szobánk ami anno úgy lett tervezve hogy ott lesz a 2. nappalink.Mivel igy is sok a gázfűtés igy nem épitettük tovább a házat ,és igy a mi szobánk lett ott elhelyezve.

Na már most nem ajtó van rögtön a szobában,hanem van egy kis boltiv és utána kis 2nm közlekedő aztán wc. De végülis magyarra forditva szobából mész be wc be. szétverni már nem akarjuk uj ház.ugylett volna hogy ez nappali és tovább épitettük volna és abból lett volna+2 szoba még hozzátódva!


Minden nap takaritom a wc-t tiszta nem büdös és illatos is!Nem úgy kell elképzelni hogy a szobában bútor van,mert gardrobunk van de nem a szobából nyilik a gardrob!

Szóval 1 bőr ülő van csak a szobában se tv ,mert a tv a nappaliban van szóval csak ágy és mi ott alszunk este szétnyitom az ágyat. a szobában erkélyajtó van tiszta üveggel,és abból kilehet menni a nagy teraszra mi teli van virággal tujákkal amik belenyúlnak a teraszra. Gyönyörű,de nem fura a wc?



A lehurrodók mellőzenek a válaszukkal!


2009. jún. 22. 20:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Javitok nehogy belém kössön valaki ezért!Lehurrogók mellőzenek válaszukkal!
2009. jún. 22. 20:15
 2/10 anonim válasza:
lehet én vagyok a béna, de egy képet csinálj róla és rakd fel képfeltöltés.hu-ra mert így elképzelni nem tudom...:(
2009. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
de hogyha most azt mondjuk hogy fura, akkor az lehurrogásnak számít? Mint írtad, nem fogod lebontani. Akkor milyen válaszra számítasz? Csak, hogy megnyugtassunk, hogy nem fura? De, az, de attól még lehet szép és tökéletes, hogyha neked tetszik, akkor jó, nem? Csak nem értem a kérdés létrejöttének vélját. Pontozzatok le, nem bánom.
2009. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor féreértetted a kérdést!


Nem lehurogás ha azt irod hogy fura vagy hogy nem tetszik!Kíváncsi vagyok hogy cikinek számit e vagy hogyha vendégek jönnek mi a reakciójuk úgy magukba mitgondolnak,mert szóban úgysem fogják a szemembe mondani!


Azlenne lehurrogás ,ha azt irnák hogy fúj undorító milyen büdös lehet nállatok a szobában.Inkább szarjatok az ágyra!Na ez a lehurogás.

2009. jún. 22. 21:01
 5/10 A kérdező kommentje:
Kérdeztem pl mamámat hogy milyen azmondta gyönyörű,neki felsem tűnik hogy ott wc van mivel van boltiv is!Na tudom az furább lenne ha szobai bútor is lenne benne és egy ajtó amibe a wcbe lehet bemenni.
2009. jún. 22. 21:04
 6/10 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést,hiszen nem a szobából nyílik! Hiszen azt írtad a közlekedőből ami a boltív mögött van,tehát az már nem a szoba!Nem ciki!
2009. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De a szobából mészbe kicsi 2nm es közlekedőbe és ottvan a wc a boltiv mögött. És azon kell keresztül menni wcre.
2009. jún. 22. 21:20
 8/10 A kérdező kommentje:
éb magayráztam rosszul. a szobán kell keresztül menni hogy bemenj a wc-be
2009. jún. 22. 21:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát itthon nem elterjedt dolog, de láttam már tvben, hogy a szobából nyílt a fürdő meg a WC. Ha valaki nagyon sznod és megszól érte, vagy elkezd cikizni, mondd azt, hogy most ez az új trend, mint egy időben az amerikai konyha. Tulajdonképpen nem az a fontos, mások mit gondolnak a lakásodról, hanem az, hogy ti jól érezzétek magatokat benne. (a terhességem alatt kimondottan jól jött volna, ha a szobánkból nyílt volna a WC)
2009. jún. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi:)Bárcsak már én is terhes lennék.:(most ez miatt járok dokihoz baba ügyben:(
2009. jún. 23. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!